PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Kola256
3
Pobierz:
Dodany: 2007-11-08
Artykuł: Kola256

Ładna pod względem graficznym
INFORMACJE
Gatunek: Karty
Licencja: shareware
Data wydania: 2005
Pobrań: 1091
Producent: Gamehouse
Dystrybutor: Reflexive Arcade
Wymagania sprzętowe:
Procesor 350 MHz, pamięć 64 MB, karta graficzna 16 MB
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

Aloha Solitaire

Aloha Solitaire Aloha Solitaire Aloha Solitaire
OCEŃ
Nie jest wielką tajemnicą, że producentom gier ?Casual? powoli zaczyna brakować pomysłów na nowe gry. Typowe produkcje ?match 3?, ?inlay?, czy ?bricks? nie są już w stanie zaspokoić wciąż rosnących wymagać graczy. Autorzy Aloha Solitaire podjęli pewne ryzyko. Postanowili połączyć 2 gatunki niskobudżetowców: pasjans i match 2. O zaletach nowego tworu w dalszej części tekstu.

 Jeśli miałeś okazję zagrać w Caribbean MahJong, to bardzo szybko odnajdziesz pokrewny klimat. Obie produkcje bazują na podobnej fabule. W omawianej grze znów będziesz miał okazję odbyć wirtualną wycieczkę po Karaibach. Dlatego właśnie takie aspekty, jak ?aloha? w tytule gry, a także tancerki hula po zakończeniu każdego z poziomów, mogą być nieco mylące. Przejdźmy do rozgrywki. Na każdym etapie zabawy otrzymujemy określony zestaw kard. Działania możemy przeprowadzać tylko na leżących na powierzchni, nie będących przykrytymi przez inne karty. I etap zabawy polega na łączeniu ze sobą par kart o takiej samej wartości. Zasada zbliżona do istoty gry ?mahjong?. Łączymy nominały i staramy się odkryć jak najwięcej kart spod spodu. W momencie, gdy nie da się sparować już większej ilości kard, a na planszy pozostanie jeszcze przynajmniej jedna, wtedy dobieramy karty z talii. Wyszukujemy w niej takie nominały, które potrzebne nam są do zdjęcia danych kart z planszy. Oczywiści, zwyciężamy na danym etapie tylko wtedy, gdy na planszy nie pozostanie ani jedna karta.

 Gra podzielona została na 12 wysp, na każdej do rozwiązania po 6 plansz. Wraz z postępem zabawy zwiększa się ilość plansz, a zmniejsza liczba tasowań. Pod względem technologicznym, Aloha Solitaire prezentuje się przyzwoicie. Ładna, kolorowa oprawa, karaibsko ? hawajskie klimaty i nastrojowe, acz po pewnym czasie denerwujące dźwięki. W grze brak niestety znanej z Caribbean MahJong karaibskiej muzyki. Z pewnością jest to produkcja nietypowa, zapewniająca urozmaiconą rozgrywkę w zalanym przez gry ?match three? świecie casual games. Jeśli lubisz pasjans i mahjong, to ta produkcja z pewnością przypadnie Ci do gustu. Nie jest to może typ produkcji, w który można grać przez długi, długi czas, ale przynajmniej na początku można czerpać przyjemność z zabawy. Tradycyjnie zapraszam do pobrania.

Może Ci się spodobają

Poker Squares BVS Solitarie Collection Hearthstone: Heroes of Warcraft - OPEN BETA
KOMENTARZE

Wynik działania (4 + 2):

Regulamin
Gość:
agdziek
+0
2008-12-13 19:20:51
Witam własnie jestem nowa na tym forum prosze o pomoc nie mogę znaleść tych linków żebym mogła jakąś gre pobrać proszę o pomoc???

1