PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Roki
5
Pobierz:
Dodany: 2004-08-10
Artykuł: Roki

rozbudowany system walki
ataki specjalne :)
potwornie wciąga
oprawa
INFORMACJE
Gatunek: Bijatyki
Licencja: freeware
Data wydania: 2003
Pobrań: 40941
Producent: EnterBrain
Wymagania sprzętowe:
60 MB wolnego miejsca
Dodatkowe opcje:
Kilku graczy przy 1 komputerze, Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
TAGI
INNE Z TEMATU

 

Destruction Desire

Destruction Desire Destruction Desire Destruction Desire
OCEŃ
Z pewnością zanim zaczęliście czytać tą recenzje, obejrzeliście screena z gry. Jak zapewne się domyślacie Destruction Desire jest bijatyką 2D. Oczywiście, że macie racje - jest i to niezwykłą. Ale po kolei... Uruchamiając grę naszym oczom ukazuje się proste, lecz ładnie zaprojektowane menu. Do wyboru mamy dwa tryby rozgrywki: Survival (o tym za chwile) oraz Versus. Ten drugi pozwala na grę dwójce graczy. Można również skorzystać z opcji treningu. Przed przystąpieniem do walki z komputerem (tryb Survival) polecam każdemu krótką chwile spędzić na treningu, gdzie możemy opanować sterowanie oraz nauczyć się ciosów i wykonywania skomplikowanych combosów. Rozgrywka z komputerowymi przeciwnikami odbywa się na zasadzie turnieju. Każda walka składa się z dwóch rund; jeśli wygramy dwie rundy to przechodzimy do pojedynku z kolejnym zawodnikiem. W całej grze dostępnych jest pięciu zawodników. Każdy z nich posiada inne cechy takie jak siła, prędkość oraz ataki specjalne. Dodatkowo podczas walki można używać broni, takich jak np. olbrzymi miecz, granaty, sztylety, a nawet miotła. Jedna z postaci do walki używa pomocy natury i tak np. potrafi przyzwać wilka, konia, czy też niedźwiedzia. Kolejna z postaci do pomocy przyzywa śmierć i może zaatakować np. stadem kościotrupów. Wszystkie ataki można łączyć w potężne combosy, które są bardzo efektywne oraz efektowne. Każdy zawodnik posiada potężny atak specjalny, który potrafi zabrać rywalowi nawet polowe paska energii. Dla przykładu Wif zamienia się w przeraźliwą bestię, naskakuje na przeciwnika zadając mu kilkanaście ciosów, poczym wybija go w górę i w powietrzu zadaje mu kolejne ciosy. Barns swoim mieczem wyrzuca rywala wysoko w górę i posyła na niego potężny pas energii. Walki toczyć się będą np. na cmentarzu, w lesie, w Coloseum, czy też we wnętrzu kościoła. Gra posiada bardzo dużą grywalność. Jeśli gramy z "żywym graczem", to radość płynąca z gry będzie jeszcze lepsza. Grafika w DD jest bardzo dobra, tła są animowane (w oddali widać dymy z kominów, czy też migoczące gwiazdy), a niektóre ciosy powalają wyglądem. Udźwiękowienie również trzyma bardzo wysoki poziom. Z całą pewnością każdy zainteresowany tym gatunkiem gier znajdzie w DD wszystko, czego tylko mu potrzeba, by spokojnie wejść w świat dwuwymiarowych pojedynków. POLECAM !!!

Może Ci się spodobają

Humpsters Barbarian Gladius 2
KOMENTARZE

Wynik działania (9 + 8):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2012-10-19 09:06:03
Jak można zamieścić recenzję z taką ilością byków ? To już nawet autokorekta w edytorze tekstu nie działa? Piszemy tę , nie tą, recenzję i w owej recenzji i racji jest "ę" na końcu, natomiast "po czym" piszemy rozdzielnie. Wstydź się dziecko, któreś tę ,pożal się boże, recenzję pisało.
Gość
+0
2011-12-04 13:40:32
take sobie
Gość
+0
2011-10-30 14:22:59
ej jak tą gre wlonczyc naciskam i sie pojawia czarny ekran i znika
conan47
+0
2010-06-21 11:29:48
a ja coś jej nie mogę uruchomić pojawia się tylko czarny obraz i znika
ryq96
+0
2010-04-18 09:06:45
Nawet fajna gierka, na późniejszych etapach dość trudna, ale gra się fajnie, polecam (:
Gość
+0
2008-08-20 10:27:58
Jak juz ktoś wcześniej zauważył... Ta gra jest całkiem niezłą kopią gry "Guilty Gear X". Nistety oryginał (jak zwykle) jest lepszy. Jeśli ktoś lubi szybkie i efektowne combosy, ciekawe postaci - niech zagra w Guilty Gear X lub Guilty Gear XX Midnight Carnival a DD sobie odpuści (między innymi za muzykę, która w GG X poprostu wymiata:)). GG X można w tej chwili kupić za grosze.
Gość
+0
2008-05-04 21:32:12
+dużo aren... widziałem 5 chyba do każdego z zawodników.
+rozbudowany system walki...tak 6 ciosów nic ciekawego.
+potwornie wciąga...przeszedłem postacią co łap niem posiada za 1 razem używając mocy nic mnie w tej grze nie pociąga szczególnie.
+oprawa... niczego sobie jest ładna
-postacie... ehhh mało mało i jak ma wciągać ich różnorodność w grze?
podsumowanie:pomysł oprawa są dobre,przez jednak wiele niedopracowań gra traci na swoim smaczku.
Gość
+0
2008-02-17 18:30:37
"Każdy zawodnik posiada potężny atak specjalny, który potrafi zabrać rywalowi nawet polowe paska energii"... tyle że special Lister'a może zabrać CAŁĄ energię :D
Gość
+0
2007-12-01 19:48:10
Zafajana gra ale szkoda że tylko 5 zawodników
Gość
+0
2007-11-07 11:12:56
według mnie gierka spoksik.mojemu 8-mio letniemu bracikowi też sie podoba

1 2 3 4 5 6 Następna