PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Jan Giemza
Dodany: 2017-05-31
Artykuł: Jan Giemza

INNE Z TEMATU

 

Żegnamy się

To ostatni tekst w historii VictoryGames.pl.

 

Przez lata opublikowaliśmy tysiące newsów, recenzji i artykułów o grach. Zrecenzowaliśmy 2250 gier (w większości tytułów niezależnych) i napisaliśmy blisko 5000 newsów.

 

Pomyśleć tylko, że – gdy zaczynałem współpracę w 2011 roku – jaraliśmy się nadchodzącą premierą Star Wars: The Old Republic, 2 milionami sprzedanych Minecraftów (w tym roku pękła bariera 125 milionów) i Google+. À propos Google’a: 6 lat temu mało kto miał jeszcze smartfona, a gry mobilne uważaliśmy za temat równie niszowy, co dziś VR. Jak ten czas leci…

 

Dziękuję wam za wspólnie spędzony czas i mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze kiedyś w cyfrowym świecie. Do zobaczenia!


Informacje dodatkowe:

KOMENTARZE

Wynik działania (0 + 8):

Regulamin
Gość:
Medard
+0
2017-06-05 22:36:08
Kiedyś musiało to nastąpić. Mimo, że czynnie nie uczestniczyłem od dawna w serwisie, często tu wchodziłem. Niestety, VG straciło sens, kiedy nie bardzo wiedziało w jakim kierunku się rozwijać. Jak tu zaczynałem, mieliśmy jasno postawiony cel - promocja gier darmowych, niezależnych. Później przyszło do redakcji kilka osób, wspierających gry płatne - i zaczęło się sypać (pozdrowienia Kola!). Kiedyś mieliśmy nawet zjazd we Wrocławiu - ehh, stare czasy ;) Łezka w oku się kręci :) Pozdrawiam!

1