PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Jan Giemza
Dodany: 2017-05-31
Artykuł: Jan Giemza

INNE Z TEMATU

 

Żegnamy się

To ostatni tekst w historii VictoryGames.pl.

 

Przez lata opublikowaliśmy tysiące newsów, recenzji i artykułów o grach. Zrecenzowaliśmy 2250 gier (w większości tytułów niezależnych) i napisaliśmy blisko 5000 newsów.

 

Pomyśleć tylko, że – gdy zaczynałem współpracę w 2011 roku – jaraliśmy się nadchodzącą premierą Star Wars: The Old Republic, 2 milionami sprzedanych Minecraftów (w tym roku pękła bariera 125 milionów) i Google+. À propos Google’a: 6 lat temu mało kto miał jeszcze smartfona, a gry mobilne uważaliśmy za temat równie niszowy, co dziś VR. Jak ten czas leci…

 

Dziękuję wam za wspólnie spędzony czas i mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze kiedyś w cyfrowym świecie. Do zobaczenia!


Informacje dodatkowe:

KOMENTARZE

Wynik działania (8 + 5):

Regulamin
Gość:
grylogicznepl
+0
2017-07-31 00:19:36
A propo forum - http://www.victorygames.pl/forum/viewtopic.php?p=34202
grylogicznepl
+0
2017-07-30 10:40:19
Życzę powodzenia w nowym projekcie.
Medard
+0
2017-07-29 00:58:33
Właśnie bijemy rekord komentarzy z ostatnich (minimum) 3 lat :P
Medard
+0
2017-07-29 00:57:26
Wiadomo :) Zobaczymy, może coś nad tym pomyślę. Pisać od czasu do czasu bez presji...coś dla mnie :) Masz dobrego znajomego i fajną stronkę zrobił. Na wstęp może być - ale zawsze możesz u kogoś innego "zamówić" nową :) Oby tylko nie z jakimś "muszkiem" (logo VG) :P Jak dla mnie w każdym razie nie ma potrzeby zmieniać.
grylogicznepl
+0
2017-07-27 23:03:06
Dzięki. Znajomy mi ją zrobił, ale niestety jest "nierozbudowywalna" i ograniczona w użytku. Inny typ gier niż VG, więc żadna konkurencja. Jak nie możesz doprosić się czegokolwiek od "redakcji" to faktycznie rozpocznij sam od nowa. Bo nawet jak się na coś zgodzą z łaską. to nigdy nie będziesz miał na wszystko wpływu.
Medard
+0
2017-07-27 22:39:51
Aaa..ładną masz stronę! Jest taka uporządkowana - podoba mi się :) Widać, że kierujesz się głównie pasją - tak trzymać! Z reaktywacją VG to faktycznie szalony pomysł - tym bardziej, że trzeba by zweryfikować główny cel :) A to by się mogło skończyć nawet zmianą nazwy, czyli de facto zaczęciem wszystkiego od nowa.

Pozdrawiam!
grylogicznepl
+0
2017-07-27 09:32:20
Zależy kto ma jaki cel. Jeśli ktoś chce na niej zarabiać, to faktycznie sam nie da rady. Jeśli robi się dla przyjemności, to spokojnie można prowadzić stronę. Od 2004 roku sam prowadzę stronę, gdzie nie ma reklam, nie mam donacji, Zarobek praktycznie żaden, ledwo pokrywa koszty utrzymania. I mimo wszystko nie zamierzam kończyć / rezygnować, chociaż często mam dosyć. A ileż jest nowych dobrych darmowych gier? Kiedyś tak, teraz inne czasy...
Medard
+0
2017-07-27 00:21:27
Stary, jedna osoba nie pociągnie całego serwisu. Sam byłbym skłonny reaktywować VG, ale bez tego badziewnego logo, bez gier płatnych, bez braku forum (forum musi być!) - zupełna zmiana drogi, jaką ostatnio kroczyło VG. Jeżeli ktoś jest chętny, proszę o napisanie tutaj. Pozdro!
grylogicznepl
+0
2017-07-26 12:53:06
Szkoda trochę. Kiedyś często tu zaglądałem. Jednakże od dłuższego czasu tematyka była mało interesująca, forum nie działało. Chciałbym wiedzieć jaki jest powód zakończenia działalności strony? Czyżby pozostała tylko jedna osoba? Brak wizji lub czasu?
Medard
+0
2017-06-05 22:36:08
Kiedyś musiało to nastąpić. Mimo, że czynnie nie uczestniczyłem od dawna w serwisie, często tu wchodziłem. Niestety, VG straciło sens, kiedy nie bardzo wiedziało w jakim kierunku się rozwijać. Jak tu zaczynałem, mieliśmy jasno postawiony cel - promocja gier darmowych, niezależnych. Później przyszło do redakcji kilka osób, wspierających gry płatne - i zaczęło się sypać (pozdrowienia Kola!). Kiedyś mieliśmy nawet zjazd we Wrocławiu - ehh, stare czasy ;) Łezka w oku się kręci :) Pozdrawiam!

1