PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Scorpion
3
Pobierz:
Dodany: 2009-09-20
Artykuł: Scorpion

dźwięk
grywalność
przeciętna grafika
INFORMACJE
Gatunek: Wyścigowe
Licencja: freeware
Data wydania: 2008
Pobrań: 2482
Producent: EA Group
Wymagania sprzętowe:
Brak danych
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
TAGI
INNE Z TEMATU

 

Star Racing

Star Racing Star Racing Star Racing
OCEŃ
Jest to produkcja, która przenosi nas do świata przyszłości. Obejmując kontrolę nad jednym z superszybkich statków, stajemy do rywalizacji w futurystycznych zawodach.

Na samym początku zabawy wybieramy model naszej maszyny. Każdy z nich różni się od siebie takimi parametrami jak: sterowanie, szybkość oraz moc. Po udanym wyścigu dostajemy specjalne punkty, które z czasem możemy wymienić na ulepszenie naszego statku.

W grze rozgrywamy szereg międzyplanetarnych wyścigów, odbywających się na różnych torach. Zajęcie miejsca od pierwszego do trzeciego, gwarantuje nam dostęp do następnych zawodów. Jednak odblokowywanie kolejnych tras nie jest wcale takie proste. Poziom trudności rośnie wraz z postępem nasze kariery. Z czasem na planszy pojawia się coraz to więcej przeciwników, oraz specjalnych „pudeł”, torujące nam drogę. Dodatkowym utrudnieniem są same trasy, które w żaden sposób nie są ogrodzone, dlatego bardzo łatwo jest z nich wypaść w kosmiczną próżnię. Po takim „wylocie”, walka o czołowe lokaty jest już praktycznie niemożliwa. Sami przeciwnicy również nie ułatwiają nam jazdy, próbując cały czas zepchnąć nas z drogi lub „wpakować” na przeszkody.

Miejsca gdzie rozgrywamy wyścigi są „zakręcone”, nie brakuje tu oczywiście dziur na drogach, które musimy umiejętnie przeskakiwać. Każda ze stacji kosmicznych, różni się od siebie kolorystyką, na jednych dominuje kolor zielony, a na innych np. czerwony.

Grafika jest dosyć przeciętna. Co prawda gra jest trójwymiarowa, jednak modele oraz tekstury pojawiające się w czasie zabawy, nie są najwyższej jakości. Trochę lepiej prezentuje się audio, gdzie dominują dynamiczne utwory, nadające odpowiedni klimat tej futurystycznej wyścigówce.

Podsumowując, Star Racing jest produkcją, która zadowoli ludzi lubiących „kosmiczne” klimaty. Gra nie stoi może na najwyższym poziomie, jednak przez dobre kilkanaście minut można się naprawdę solidnie rozerwać.

Może Ci się spodobają

Rural Racer Victory Road Moto Race Challenge 07
KOMENTARZE

Wynik działania (10 + 10):

Regulamin
Gość:
Gość
--1
2009-09-20 15:41:10
grafika jest nie najgorsza na max detalach tylko, że gra bardzo szybko się nudzi i jest sztywna
Gość
+0
2009-09-20 15:17:14
Przetestowałem gierkę no i... przeszłem w 30 min. Fajniejsze trasy się robiły od drugiej rundy, lecz od 4-tej zaczynało być już nudne. Szkoda, że krótkie i monotonne. A grywalność, klimat i trasy niczym futurystyczna Trackmania :P
ultraphaze
+0
2009-09-20 14:18:33
gdyby dalo tak sie usunąć te amatorskie gwiazdki z tła to grafika bylaby dobra..
Przypomnialo mi sie cos szukamy z kumplem gry " Novadrome "czy nie wie ktos gdzie mozna nabyc ta gre na PC ?(jakby co to PM)
Gość
+0
2009-09-20 11:08:45
w późniejszych planszach nieźle daje w kość! ;p
Gość
+0
2009-09-20 03:49:30
po obrazkach to raczej do grafiki nie mam zarzutu zobaczymy jak sie w praniu sprawdzi

1