PAMIĘTAJ MNIE:
Pokemon Go

Patrząc mędrca szkiełkiem i okiem, Pokémon Go nie miał prawa okazać się sukcesem.

 

Zamysł jest prosty: chodzisz po okolicy z włączonym smartfonem, a na mapie co jakiś czas pojawiają się kolejne Pokémony. Musisz wówczas skierować aparat telefonu w... Czytaj więcej

1 / 3
1 / 2 lewo

O serwisie

Witaj!

Victory Games jest największym Serwisem w Polsce, zajmującym się przeglądem małych gier freeware i shareware. Naszym głównym zadaniem jest przybliżenie Internautom tytułów wydawanych przez niewielkie firmy lub osoby prywatne. Wbrew pozorom, często są to produkcje naprawdę ciekawe, stojące na przyzwoitym poziomie audiowizualnym i pod względem grywalności mogące śmiało konkurować z niejednym komercyjnym odpowiednikiem. Zespół VG dokłada wszelkich starań, aby Użytkownicy Serwisu otrzymywali tylko produkty wysokiej jakości, gwarantujące wielogodzinną rozrywkę.

W serwisie VG znajdziesz katalog gier poukładanych według kategorii. Każda gra została zrecenzowana i oceniona. Dodatkowo do każdej recenzji zamieszczone zostały screeny, linki do stron producentów i do plików, a także wiele innych cennych informacji. Do VG trafiają wyłącznie gry dobre, przykuwające uwagę gracza na dłużej. Nie będziemy umieszczać w serwisie produkcji słabych, niewyróżniających się niczym - tutaj nie ma dla nich miejsca. Oceniając gry staramy się być obiektywni. Oceniamy gry na podstawie: grywalności, jakości grafiki i dźwięku.

Mamy nadzieję, że serwis stanie się liczącym przewodnikiem każdego internauty szukającego dobrej rozrywki.

Pozdrawiamy:
Zespół VICTORY GAMES