PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Kola256
1
Pobierz:
Dodany: 2007-04-19
Artykuł: Kola256

na krótką przerwę
podręcznikowy przykład zręcznościówki
pomysł
mało rozbudowana jak na shareware
szybko się nudzi
INFORMACJE
Gatunek: Zręcznościowe
Licencja: shareware
Data wydania: 2000
Pobrań: 830
Producent: Astraware
Dystrybutor: Astraware
Wymagania sprzętowe:
Sprawnie działający komputer
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

Bzzz!

Bzzz!
OCEŃ

Co porabia żaba całymi dniami? Odpowiedź jest prosta: siedzi na lilii i łapie muchy. Nie wierzysz? Wypróbuj Bzzz!- dzieło nieco stare, aczkolwiek całkiem grywalne. Typowa zręcznościówka? Oczywiście że tak. Całe zadanie polega na wyłapywaniu much za pomocą myszki. W miejscu kliknięcia, żaba sięga językiem, co powoduje złapanie owada. I tak przez kolejne poziomy. Czasem naszym celem jest gra aż do ?posilenia się? wszystkimi muchami na planszy; często należy nie pozostawić nawet cienia owada po określonym czasie. Opłaca się również łapać wydobywające się z tafli jeziora bonusowe punkty, zamknięte w bańkach. Wpływają one rzecz jasna na końcowy wynik. W zabawie przeszkadzają pszczoły, które...łapią żabę za język, przy bezpośrednim kontakcie. Utrata kilku sekund w ten sposób może przesądzić o przegranej.

 Bzzz! To produkcja już całkiem wiekowa, dlatego nie należy spodziewać się porywającej oprawy audiowizualnej. Byłoby lepiej gdyby autor zrezygnował całkowicie z muzyki; gdyż po pewnym czasie jej monotonia staje się denerwująca. Złego słowa nie można powiedzieć o dźwiękach, a także grafice, chociaż po grze shareware spodziewać się można więcej. Osobiście nie zainwestowałbym $14.95 w tę produkcję, ze względu na prostotę wykonania godną raczej gier freeware. Jednak warto dać jej szansę. Jest to jedna z tego typu produkcji, w które gra się mając kilka minut wolnego czasu i nic ciekawszego do roboty. Wciąga, ale na krótko. Zapraszam do pobrania.


Może Ci się spodobają

Stick Soldiers Super Crate Box Timeslip
KOMENTARZE

Wynik działania (5 + 10):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2007-04-21 11:01:28
Podaj przykład, chętnie zagram w darmową wersję tej gry.
Gość
+0
2007-04-19 19:27:10
a mnie sie nie podoba, jest duzo takich gier w wersji freeware
Gość
+0
2007-04-19 15:05:23
Na marcowym 2000 roku ;) (ma się tę pamięć ;) ) A sama gierka super - polecam! Jest tylko jeden minus - to shareware :(
Gość
+0
2007-04-19 14:52:33
Wow, ta gra była na CD Action z... chyba 2000 roku, moze sie myle o rok ;) Ale musze przyznac ze jest dosc dobra, akurat na krotka przerwe :)

1