PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Medard
3
Pobierz:
Dodany: 2008-02-10
Artykuł: Medard

Miła oprawa audio-video
Ciekawy pomysł
Krótka
Nudny multiplayer
INFORMACJE
Gatunek: Zręcznościowe
Licencja: freeware
Data wydania: 2006
Pobrań: 556
Producent: DigiPen
Wymagania sprzętowe:
Brak danych
Dodatkowe opcje:
Kilku graczy przy 1 komputerze, Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

Crayon Caper Rescue

Crayon Caper Rescue Crayon Caper Rescue Crayon Caper Rescue
OCEŃ
Dawno, dawno temu, gdzieś w zupełnie innym, bajkowym świecie, żyły sobie szczęśliwie kredki. Jak to bywa w tego typu historiach, sielanka nie trwała długo i musiało się wydarzyć coś złego. W pewnym momencie zaczęły znikać maluchy. Okazało się, że zostały porwane i czekają zrozpaczone na ratunek. Oto pojawia się bohater, który bierze na siebie odpowiedzialność za uwolnienie pociech i tym samym wyrusza zmierzyć się z porywaczami.

 Crayon Caper Rescue to ciekawa gra zręcznościowo - platformowa, w której wcielamy się w wyżej wspomnianą postać i wszelkimi dostępnymi sposobami, ratujemy porwane kredki. Przeskakujemy z platformy na platformę, unikamy konformacji z przeszkodami oraz niszczymy wrogów. Autorzy przygotowali nam małą niespodziankę, bo oto mamy możliwość dorysowywania sobie dróg, pozwalając tym samym dostać się na z pozoru niedostępne partie poziomu. Aby nie było za łatwo, można to robić tylko w wyznaczonych polach. Kreski niestety, po kilku sekundach znikają, także trzeba się spieszyć, by nie spaść gdzieś w niebezpieczne rejony. Dodatkowo, gdzieniegdzie poustawiane są bonusy w postaci różnokolorowych płomieni, których złapanie, pozwoli na wyższe skoki, przekopanie się przez platformę, w celu dostania się na niższy poziom oraz najważniejsze - zniszczenie przeciwników! Rzecz jasna, bonus trwa tylko kilkanaście sekund. Uwolnienie określonej liczby pociech pozwoli na zaliczenie planszy i awans do następnej.

 Jak można się domyślać, oprawa wizualna jest bajeczna, pozwalając tym samym bardziej poczuć świat gry i jej główny temat. Jest kolorowo i sympatycznie. Wokół (mimo fabuły porwania) wszyscy są uśmiechnięci, a do grona tych zadowolonych dołączają kolejne uwolnione kredki. Engine graficzny trzyma dobry poziom, brak wyraźnych krawędzi pikseli, dzięki czemu wszystko co napotkamy, prezentuje się zadowalająco. W tle przygrywają bardzo sympatyczne melodie, powodując nawet w chwilach niepowodzenia, w miarę miłe odczucia. To samo tyczy się reszty dźwięków i choć trudno tu mówić o bogactwie to jednak podstawowe są zawarte w grze, co oczywiście cieszy.

 Crayon Caper Rescue posiada jedną poważną wadę - jest wyjątkowo krótka! Całą zabawę można ukończyć w maksymalnie w pół godziny, dlatego też trudno tu mówić o wielkiej produkcji. Autorzy wiedząc o tym, stworzyli możliwość gry we dwójkę na jednym komputerze. Rozgrywka polega na wypchnięciu przeciwnika z planszy, kto to uczyni pierwszy, ten wygrywa. Dobre i to, jednak taka idea bardzo szybko się nudzi, dlatego też większość graczy poczuje szybko spory niedosyt. Polecam mimo wszystko zagrać, choć te kilkadziesiąt minut

Może Ci się spodobają

Rush Hour Mythology Of Light & Shadow
KOMENTARZE

Wynik działania (0 + 2):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2013-02-11 18:36:24
lol

1