PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Pawcio
5
Pobierz:
Dodany: 2010-07-20
Artykuł: Pawcio

Grywalność
Pomysł
Mnóstwo kombosów i unikalnych technik
Masa grywalnych postaci do wyboru
Kilka trybów gry
Nieco niewygodne sterowanie
INFORMACJE
Gatunek: Bijatyki
Licencja: freeware
Data wydania: 2010
Pobrań: 2142
Producent: José Henrique
Wymagania sprzętowe:
Dodatkowe opcje:
Kilku graczy przy 1 komputerze, Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
TAGI
Autora: duel, toys, 2, bijatyki
INNE Z TEMATU

 

Duel Toys 2

Duel Toys 2 Duel Toys 2 Duel Toys 2
OCEŃ
 Kilka lat temu Guardian dodał bardzo ciekawą bijatykę pt. Duel Toys. Przypadła ona wam do gustu. I trudno się dziwić, gdyż gierka miała sporą grywalność i żywotność. Dziś przyszło mi opisać jej sequel, a więc Duel Toys 2.

 Wcielamy się w postać na pozór zwykłego nastolatka. Jednak po za zwykłymi zmartwienia człowieka w jego wieku ma on także niezwykłe hobby. Kolekcjonuje zabawki z filmów i gier komputerowych traktujących o sztukach walki. Ot, takie dziecinne zainteresowanie (każdy z nas miał przecież jakieś) Jednak on za pomocą tych zabawek... walczy. Jeśli komuś na myśl przyszły pokemony, to dobrze, bo istota zabawy jest taka sama. A więc: Na samym początku wybieramy sobie 3 podopiecznych, którzy będą nas reprezentować. Potem toczymy walki z innymi „trenerami” napotkanymi na naszej drodze. Zabawa podzielona jest na lokacje, na końcu której czeka nas wyjątkowo silny przeciwnik. Po jego pokonaniu otrzymujemy odznakę. Ilość bohaterów jest większa niż w poprzedniej części, a co za tym idzie - mamy o wiele więcej kombosów do wypróbowania. Ich ilość, robi wrażenie, bo każda zabawka ma swoje unikalne zdolności. Niestety, w ich opanowaniu przeszkadza trochę konsolowe sterowanie (którego nie można zmienić)

 Oprawa audio -wizualna nie zmieniła się znacząco od poprzedniej części. Jak na w pełni garażową produkcje, efekt uznaję za zadowalający. Denerwuje jedynie mała różnica między zabawkami a ich właścicielami. Muzyka, jak na porządną bijatykę przystało jest ostra i zagrzewająca do walki. Jednak za jakiś szczególny majstersztyk jej nie uważam.

 Duel Toys 2 to bardzo dobra pozycja dla wszystkich fanów bijatyk. I chyba tylko dla nich, gdyż trudne sterowanie, połączone z wysokim poziomem trudności niejednym mogą przysporzyć problemy. Jednak nawet laicy muszą docenić całokształt, gdyż autor w swym zaciszu domowym stworzył ciekawą i innowacyjną grę.


Może Ci się spodobają

Light Destiny Federation Booker Super Cosplay War Ultra
KOMENTARZE

Wynik działania (1 + 7):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2012-03-24 19:37:03
ale guwno
Naigan
+0
2010-08-07 13:46:57
Ta postać z czerwoną opaską na głowie przypomina w grze Guilty Gear :)
Gość
+0
2010-08-06 15:28:55
Jesli chodzi o starsze serie ... to ja polecam Guilty Gear ^^
Pattrick
+0
2010-08-03 23:21:31
SFO powiadsz ... tak to jest naprawdę tragiczna gra, właściwie to jest żałosna kopia Vs'ów Capcomu z naprawdę z głupimi oryginalnymi pomysłami autora :

- Vindicator - w niczym to nie pomaga , a co najwyżej przeszkadza w rozgrywce,
- Vip - trochę przesadzone są możliwości postaci uprzywilejowanych (Akuma,Ken,Spidey,Cyclops,Sakura,Bison,Ironman) , wszystkie te postacie mają coś w rodzaju
Shun-Goku-Satsu z tym jednak , że tutaj atak działa na odległość :O

poza tym, połączenie przez serwer,lagi,desynche i gra przypominająca rodem naruto (wrażenie teleportu spowodowane lagami+ słabym rozwiązaniem gry po sieci), a do tego znaczne osłabienie prostych kombinacji,launcherów itd. doprowadza grę do dna...

już lepiej grać w Vanguard Princess,Mind Arms lub ewentualnie pokusić się o zagranie w starsze serie
(MK,SF,Kof,SS,LB...)
Gość
+0
2010-07-30 13:55:23
Duel toys 2 gra na psx ? lol ? chyba na wiki o tym przeczytales... Pattrick jak chcesz bijki przez neta jest cos takiego jak SFO ale i tak nie polecam ,bo tylko lekki ping i juz sie nie da grac :/
Pattrick
+0
2010-07-29 17:26:35
do szczęścia brakuje tylko gry przez sieć :p...
Gość
+0
2010-07-24 18:49:52
Zapomnieli dodać że nie ma już tych wymagań co kilka lat temu na latforme PSX 1 bo to gra na playstation 1
Gość
+0
2010-07-22 18:01:48
Założę, że będzie aktualizacja z tej gry. Jeśli ktoś nie wie o co chodzi, ta gra jest jeszcze w fazie beta.
Gość
+0
2010-07-22 14:54:33
Cytuje : "Niestety, w ich opanowaniu przeszkadza trochę konsolowe sterowanie (którego nie można zmienić)". No tak ehem... "nie można zmienić" powiadasz ? Jbc w tej grze jest cos takiego jak opcje i wystarczy najechać na CONTROLS i wcisnąć 1 ... Tak to bylo niezmiernie trudne ;)

1