PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Eugen
3
Pobierz:
Dodany: 2007-07-10
Artykuł: Eugen

efekty graficzne
zbyt przyśrubowany poziom trudności
INFORMACJE
Gatunek: Strzelanki
Licencja: freeware
Data wydania: 2007
Pobrań: 684
Wymagania sprzętowe:
DirectX 9.0b
Dodatkowe opcje:
, Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

Echoes

Echoes Echoes Echoes
OCEŃ
Masz ochotę trochę postrzelać? A postrzelać więcej niż trochę? Niech nawet strzelanie będzie głównym motywem gry? W takim razie Echoes jest dla ciebie. Jego naturę najlepiej przedstawił autor w formie kodu jaki stosowano np. w języku Basic. Po pierwsze - strzelaj, po drugie - giń, po trzecie - wróć do pierwszego.  W produkcji Binary Zoo Studios ważne jest zdobywanie punktów w kolejnych etapach, a jak wiadomo: im dalej, tym trudniej. Z początku celem, i to całkiem łatwym, są drobne skały. Później przybierają na masie i żeby dokonać ich anihilacji, najpierw trzeba rozbić je na mniejsze. Sytuacja zwiększania rozmiaru powtarza się przez kilka rozmiarów, po czym pojawiają się groźniejsze "asteroidy" potrafiące nawet podążać za pojazdem gracza. Jedyne co może pomóc to zręczność i pojawiające się co jakiś czas bonusy.  Echoes mimo że jest kolejnym klonem Asteroids, próbuje nadrobić brak nowego pomysłu oprawą audiowizualną. Wychodzi mu to całkiem nieźle, chociaż osoby pragnące ujrzeć super grafikę, mogą sobie od razu odpuścić. Widoczne są tu raczej efekty specjalne - wybuchy i światło. Aby dodać grze smaczku, przewidziano do zdobycia coś w rodzaju odznaczeń za wyczyny powyżej średniej. Szczerze przyznam, że jak dotąd nie udało mi się zdobyć żadnej :-).  Na podsumowanie zostało niewiele. Przeczytajcie ponownie pierwszy akapit - jeśli to was nie zachęci, widocznie to nie jest gra dla was. W przeciwnym wypadku, zachęcam do postrzelania.

Może Ci się spodobają

G-Sector Crusaders Of Space 2 Desperate Space
KOMENTARZE

Wynik działania (7 + 2):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2007-07-11 22:38:29
gierka ma dardzo dużo z mono (jest w tym serwisie), ten sam aquasi-pojazd, podobne efekty, jeszcze muze można swoją włożyć, oby węcej takich fajnych gierek robili.
Gość
+0
2007-07-10 22:31:10
Fajna gierka... Lubie taką grafike :D Można pograć gdy komuś się nudzi... Ale to gra na parę razy jak prawie ze wszystkimi mini grami....
Gość
+0
2007-07-10 15:06:50
Ta gra chybas jest darmowa bo mam jaz niezbędnika :D:D
Gość
+0
2007-07-10 10:56:35
gra jest bdb, jednak dziwi mnie fakt ze jest na licencji freeware bo ostatnio byla do kupienia na steam'ie za jakies 9$

1