PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Yesir
3
Pobierz:
Dodany: 2008-01-03
Artykuł: Yesir

Słabe tło akcji
INFORMACJE
Gatunek: Bijatyki
Licencja: freeware
Data wydania: 2006
Pobrań: 2201
Producent: EXZAM
Wymagania sprzętowe:
CPU:Pentium 400, 64 MB RAM, OS:Windows95/98/Me/2000/XP
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski Japońska wersja językowa Japoński
INNE Z TEMATU

 

Emblem of Red

Emblem of Red Emblem of Red Emblem of Red
OCEŃ
Emblem of Red, to kolejna japońska produkcja, stworzona tradycyjnie w klimatach mangi, gdzie po raz kolejny mamy możliwość wykazania się swoimi umiejętnościami uderzania w klawiaturę podczas walki na pięści i nogi.

 Po uruchomieniu menu, wybieramy rodzaj zabawy z dwóch dostępnych ? arcade mode, gdzie walczymy z komputerowymi przeciwnikami oraz versus mode, walka z kolegą/koleżanką na jednym komputerze. Autorzy dali nam możliwość kierowania jedną z ośmiu dostępnych postaci, różniących się między sobą rodzajem ciosów. Oczywiście, każda postać ma swoje indywidualne kombosy, które są dość niebezpieczne dla przeciwnika, lecz wyglądają efektownie. Jak to bywa w tego typu grach, każda potyczka toczy się do momentu, w którym przeciwnik będzie miał już dość, czyli gdy dostanie porządne manto.

 Grafika w Emblem of Red choć nie jest porywająca i nawet widać małe piksele, jest ładna. Taki rodzaj grafiki widziałem już w kilku podobnych produkcjach, wiec odnoszę wrażenie, że ta drobna "pikseloza" jest robiona świadomie. Ruchy wojowników i ich ciosy są płynne i wyglądają fajnie. Widać tu wyraźnie, ze ta strona gry została najmocniej dopracowana, czego nie można powiedzieć o tle czy też miejscu akcji, gdyż te sceny to niewyraźnie zamazanie miejsca. A szkoda, bo gra traci nieco na realizmie. W tle przygrywa średniej jakości muzyka. Jest dziwnie spokojna, nawet kojarzyła mi się z latami 80.
Emblem of Red to dobra produkcja, lecz nie wnosząca świeżego powiewu do tej kategorii gier. Dopracowane ruchy postaci i status freeware to największe plusy gry.

Może Ci się spodobają

Barbarian Returns Beats of Rage Fate Axis Omega Edition
KOMENTARZE

Wynik działania (7 + 9):

Regulamin
Gość:
Gość
--1
2010-01-01 01:02:58
gierka zarąbista! Tylko szkoda że tak mało postaci.
Gość
--1
2008-06-08 15:11:56
bede z toba gral ok??
Gość
--1
2008-04-30 15:08:38
niezle ale chcialbym zagrac

1