PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Eugen
2
Pobierz:
Dodany: 2005-08-31
Artykuł: Eugen

INFORMACJE
Gatunek: Zręcznościowe
Licencja: shareware
Data wydania: 2005
Pobrań: 1529
Producent: 300AD
Dystrybutor: 300AD
Wymagania sprzętowe:
400 MHz, 32 MB RAM
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

Fireman's Adventures

Fireman's Adventures Fireman's Adventures Fireman's Adventures
OCEŃ
Gier o strażakach wciąż nie jest dużo, a przecież bardzo wielu małych chłopców, nie znając realiów płacowych, chciałoby zostać w przyszłości strażakiem. Fireman's Adventures pozwoli wcielić się w jednego z nich oraz ratować ludzi i budynki przed śmiercionośnym ogniem.

 Grafika jest narysowana bardzo starannie, a wraz z bardzo prostym sterowaniem bohaterem w czerwonym uniformie powoduje, że gra jest przyjazna dla młodszych użytkowników komputera. Szkoda, że jedyna melodyjka wygrywa w głównym menu, a podczas ratowania towarzyszą nam jedynie nieartykułowane krzyki ludzi biegających w panice i dźwięki wykonywanych czynności - gaszenie, otwieranie drzwi, itp.

 Fireman's Adventures jest nie tylko grą zręcznościową, ale także logiczną. Po planszy porozrzucane są przedmioty - wiadra i gaśnice do gaszenia, drabinki, siekierka do rozwalania i klucze do zamkniętych drzwi. Przyrządy do niszczenia ognia mieszczą ograniczoną ilość wody i kiedy ta się skończy, trzeba je napełnić przy kranie. Przy bieganiu należy zwrócić uwagę na płomienie zbliżające się do bulti z gazem lub kanistrami z benzyną. Kiedy do nich dotrą, ogień błyskawicznie się powiększy.

 Poziom trudności prezentowany przez Fireman's Adventures nie przykuje do monitora osób obeznanych z grami komputerowymi. Szkoda, bo przejście poziomów przygotowanych przez autorów nie zabierze dużo czasu, a po tym można tylko bić własne rekordy czasowe. Jeżeli jednak lubicie zabawy w strażaka, spróbujcie swych sił, nic nie zaszkodzi.

Może Ci się spodobają

Zombiepox Plasma Pong Stick Soldiers
KOMENTARZE

Wynik działania (1 + 8):

Regulamin
Gość:
Mac Bad
+0
2010-06-16 22:10:27
A gdzie jest użyty weraz "sherare"?:P Chyba, że chodziło Ci o shareware?
Gość
+0
2010-06-16 16:13:42
troche fajne koleś co znaczy sherare
Gość
+0
2006-04-23 13:58:20
mooooooooooooooooozzzzzzzzzzeeeeeeeeeeeeee bbbbbbbbbbbbyccccccccccc [Rzucił "zorro" pędząc na ratunek kolejnemu ludzikowi - Guardian]
Gość
+0
2005-11-10 18:05:05
SUUUUUUUUUUUUUUUUPer gra!!! szkoda że to shereware!!;-(

1