PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Pawcio
3
Pobierz:
Dodany: 2010-05-30
Artykuł: Pawcio

Ciekawy pomysł
Połączenie gry ekonomicznej i
Polska wersja językowa
Cena
Schematyczność zabawy
INFORMACJE
Gatunek: Ekonomiczne
Licencja: shareware
Data wydania: 2010
Pobrań: 1078
Producent: World-Loom
Wymagania sprzętowe:
CPU: 1.0 GHz RAM: 256 MB Karta Grafika 32 MB
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Polska wersja językowa Polski Angielska wersja językowa Angielski
TAGI
INNE Z TEMATU

 

Fix it Up:Przygoda Kate

Fix it Up:Przygoda Kate Fix it Up:Przygoda Kate Fix it Up:Przygoda Kate
OCEŃ
FILM
Gier z samochodami w roli głównej mamy sporo. Jeśli akurat auta mamy na myśli, to najczęściej chodzi o pospolite wyścigi. Dziś jednak odłożymy je na bok i skupimy się na całkiem przyjemnej casualowej produkcji ekonomicznej pt. Fix it Up: Przygoda Kate

 Kate wraz ze swym ojcem prowadzi mały warsztat na odludziu. Tata zauważa duży talent u swej córki i radzi jej aby uciekła z prowincji by założyć swój własny zakład. Motyw przewodni jest następujący: Kierujemy warsztatem samochodowym i staramy się obracać jak największą gotówką. Jednak nie tylko chodzi tu o naprawę. Skupujemy stare rupiecie aby następnie je umyć, wyremontować, wylakierować oraz okazyjnie tiuningować. Po tych zabiegach albo wynajmujemy auta albo sprzedajemy je z zyskiem. Całość przypomina troszkę zabawę z produkcji typu "obsłuż klientów" gdyż w jak najszybszym czasie musimy wykonywać określone nam zadania. Te ograniczają się do uzbierania określonej puli pieniędzy albo zdobycia i stuningowania jakiegoś auta. Szkoda, że gra nie posiada oryginalnych marek samochodów. Mamy tylko ich zdawkowe nazwy sugerujące rodzaj jak np. seedan, van, jeep. Za wykonanie celów można upiększać swój warsztat.

 Grafika jest bardzo przyjemna. Zresztą zawsze była ona mocną stroną casualowych shareware. Estetyczny design plus przyjemne grafiki bohaterów robią całkiem dobre wrażenie. Również dźwięk jest bardzo przyjemny. Wprawdzie motywy często się powtarzają to jednak nie nudzą i są całkiem przyjemne dla ucha.

 Fix it Up: Przygoda Kate to ciekawa i prosta gra ekonomiczna. Owszem, ma ona pewne uproszczenia, które sprawiają, że rozrywka jest dosyć schematyczna to jednak zapewni ona każdemu solidną porcję dobrej zabawy.

Może Ci się spodobają

Fallout Tycoon Virtual U Mc Donald\'s Video Game
KOMENTARZE

Wynik działania (9 + 10):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2011-02-07 16:30:28
właśnie super gierka tylko ze bez klucza pozdrawiam
Gość
+0
2011-01-09 11:50:46
super gra naprawde spodobala mi sie ale szkoda ze tylko 30 min ma ktos moze klucz???
Gość
+0
2010-11-20 14:59:28
Szkoda tylko ze jedynie 30minut gry:D
Gość
+0
2010-09-10 20:29:26
SUPER

1