PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
FreeMan09
4
Pobierz:
Dodany: 2012-11-29
Artykuł: FreeMan09

Całkiem ładna oprawa graficzna
Jest z kim grać
Różnorodność umiejętności do trenowania
Niekiedy problemy z animacją
Gracze nieprzestrzegający zasad
Sterowanie na klawiaturze
INFORMACJE
Gatunek: Sportowe
Licencja: freeware
Data wydania: 2012
Pobrań: 1505
Producent: Monumental Games
Wymagania sprzętowe:
CPU:P4 3 Ghz, RAM 2GB,
Dodatkowe opcje:
Internet/LAN, Rekordy online
Język: Polska wersja językowa Polski
TAGI
INNE Z TEMATU

 

Football Superstars

Football Superstars Football Superstars Football Superstars
OCEŃ
FILM

Dzisiejsza propozycja to sieciowa produkcja sportowa, dzięki której choć na chwilę poczujemy się jak wschodząca gwiazda piłki nożnej. Dzięki unikatowemu systemowi rozgrywania meczów, każdy zawodnik (sterowany przez odpowiedniego gracza) – będzie miał znaczący wpływ na końcowy rezultat danego spotkania.

 

Tradycyjnie jak w większości produkcji MMO rozgrywkę rozpoczynamy od stworzenia naszej wirtualnej postaci. Niestety ale w tym aspekcie - tytuł nieco zawodzi, z tego względu, iż poziom wyboru poszczególnych elementów jest bardzo ograniczony – przez co na boisku spotkamy często swoje klony.

 

Samą przygodę ze światem piłki zaczynamy jako totalny laik, rozgrywając mecze amatorskie, których głównym zadaniem jest nauczenie nas podstawowych elementów związanych z rozgrywką. Wraz ze wzrostem poziomu doświadczenia i umiejętności, awansujemy do wyższych lig, dzięki czemu mamy możliwość zabawy z coraz lepszymi zawodnikami.

 

Warto jednak podkreślić, że wyskoki poziom doświadczenia graczy - często nie idzie w parze z ich umiejętnościami na boisku. Nagminnie możemy spotkać osoby z wysokim levelem, które nie przestrzegają swojej pozycji na boisku, albo z niewiadomych przyczyn – nagle wybijają piłkę na aut.

 

Po każdym meczu ligowym zdobywamy odpowiednio dwa rodzaje walut, oraz tzw. punkty sławy. Dzięki zarobionym pieniądzom możemy kupować nowe umiejętności, a także różne gadżety (m.in. podkoszulki, ochraniacze, spodenki). Zdobyte rzeczy podnoszą nasze statystyki, przez co jesteśmy w stanie - jeszcze bardziej wykazać się na murawie.

 

Myślę, że Football Superstars znajdzie w gronie fanów gier sportowych swoich zwolenników, którym spodoba się poziom rozgrywki jaki przygotowali twórcy. Jak dla mnie tytuł zasługuje na ocenę 4/5.

 

PS. Naciskając na przycisk – „Film” (pod trzema obrazkami na górze) możecie odtworzyć krótką videorecenzje, którą przygotowałem na podstawie tekstu (otworzy się automatycznie).

 

Wersja Steam: TUTAJ


Może Ci się spodobają

Deluxe Ski Jump 3 Junior Bowlang Punaball
KOMENTARZE

Wynik działania (7 + 9):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2013-05-04 08:53:43
Masz racje ale co z tego jak i tak gra się po 5-10 razy dziennie i potem i tak dostaje sie w dupe 3 do 0 lol jak ktos nie umi grac to niech sie nie pcha a jak cos to trening
Gość
+0
2013-01-10 12:53:35
Dla mnie taka se ale co tego że "Gracze nieprzestrzegający zasad" nie chodzi o zasady tylko o regulamin a w zasadzie o jeden wariant w regulaminie :
akt5. regulamin o zasadach użytkowania : każdy ma wolne prawo wypowiedzi i działania w grze czyli wszystkie chwyty dozwolone .
akt7 i 8 regulamin o pingach : bez limitu no i jak ma być dobrze lol

1