PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Kola256
2
Pobierz:
Dodany: 2006-12-07
Artykuł: Kola256

oprawa graficzna
INFORMACJE
Gatunek: Logiczne
Licencja: freeware
Data wydania: 2004
Pobrań: 2323
Producent: Gekko Software
Wymagania sprzętowe:
brak danych
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Niemiecka wersja językowa Niemiecki
TAGI
INNE Z TEMATU

 

Gekko Mahjongg: Weihnachts Edition

Gekko Mahjongg: Weihnachts Edition
OCEŃ
Boże Narodzenie. Okres błogiego lenistwa, połączony z rozdawaniem prezentów, ubieraniem choinki i śpiewaniem kolęd. Niestety, okres świąteczny przypada tylko raz w roku. Co więc robić gdy zdarzy nam się zatęsknić za bożonarodzeniową atmosferą? W takiej chwili proponuję zagrać w Gekko Mahjongg: Weihnachts Edition.

  Jest to darmowe wydanie specjalne komercyjnej gry Gekko Mahjongg. Jak wskazuje tytuł, zadaniem gracza jest łączenie ze sobą dwóch takich samych klocków, zgodnie z zasadami chińskiego pierwowzoru gry Mahjongg. Jak to zwykle bywa z darmowymi tytułami, opartymi na komercyjnych hitach, jest to produkcja niezwykle okrojona. Do dyspozycji oddano zaledwie 3 układy (podzielone na trzy poziomy trudności) i tylko jedno, świąteczne malowanie klocków. Niewątpliwie gra nadrabia świetną oprawą graficzną i dźwiękową. Zabawę umila 10 świątecznych piosenek i kolęd (niestety w formacie midi), co w połączeniu ze wspomnianym, świątecznym malowaniem tabliczek składa się na prawdziwie bożonarodzeniową atmosferę.

  Gra szczególnie polecana w okresie przedświątecznym dla wprawienia się w dobry nastrój. Chcesz się dobrze bawić i poczuć atmosferę świąt? Pobierz Gekko Mahjongg: Weihnachts Edition i baw się dobrze.

Może Ci się spodobają

Podniebne Kulki Deluxe Mahjong Match Antichamber
KOMENTARZE

Wynik działania (5 + 3):

Regulamin
Gość: