PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
FreeMan09
5
Pobierz:
Dodany: 2012-12-02
Artykuł: FreeMan09

Klimatyczna oprawa audiowizualna
Ciekawy świat
Możliwość wyboru poziomu trudności
Gra potrafi solidnie wystraszyć
Dużo usprawnień w porównaniu do wersji beta
INFORMACJE
Gatunek: Przygodowe
Licencja: freeware
Data wydania: 2012
Pobrań: 691
Producent: ParanormalDev
Wymagania sprzętowe:
brak danych
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
TAGI
INNE Z TEMATU

 

Haunt: The Real Slender Game

Haunt: The Real Slender Game Haunt: The Real Slender Game Haunt: The Real Slender Game
OCEŃ
FILM

Dzisiejsza propozycja to prawdziwy rarytas dla wszystkich fanów „slenderopodobnych” horrorów, których idea opiera się na penetracji planszy i omijaniu kontaktu z krążącym nieopodal potworem. Założenia Haunt: TSG działają na dokładnie tym samym schemacie co Slender, rozbudowując znany pomysł o niesamowitą oprawę graficzną, oraz trochę bardziej złożoną warstwę fabularną.

 

Zabawę rozpoczynamy w tajemniczym kompleksie, podzielonym na różne charakterystyczne lokacje jak np. lasy, pola, budynki przemysłowej fabryki, czy chatki. Znajdując się w centrum niecodziennych wydarzeń, rozpoczynamy rozpaczliwą wędrówkę w poszukiwaniu zagadkowych kartek, których treść zbliża nas do odkrycia przerażającej prawdy, jaką skrywa tajemniczy kompleks.

 

Atmosfera gry jest naprawdę mroczna. Praktycznie prze cały czas trwania zabawy, panuje uczucie lęku i niepokoju – postępujące w miarę upływu rozgrywki. Strach budowany jest głównie dzięki użyciu odpowiedniej gry świateł oraz wykorzystaniu bardzo klimatycznej ścieżki dźwiękowej, która stanowi jeden z największych atutów tytułu. Bardzo stresujące są również same spotkania z popularnym Slendermanem, które potrafią przyprawić bardziej wrażliwe osoby – o szybsze bicie serca.

 

Ważnym motywem budującym odpowiedni nastrój jest również latarka (dająca dosyć ograniczone pole widzenia), której baterie potrafią zużyć się w najmniej spodziewanym momencie. W zależności od wyboru poziomu trudności, będziemy musieli wykorzystywać źródło światła w mniejszym lub większym stopniu, by ostatecznie odnaleźć się w przemierzanym świecie.  

 

Haunt: TSG to tytuł godny polecenia, który powinien przypaść do gustu wszystkim wielbicielom mrocznych klimatów. Bardzo dobrze zrealizowane i ulepszone pomysły znane z popularnego Slendera, dały w efekcie naprawdę solidny produkt. Jak dla mnie tytuł zasługuje na ocenę 5/5.

 

PS Naciskając na przycisk – „Film” (pod trzema obrazkami na górze) możecie odtworzyć krótką videorecenzje, którą przygotowałem na podstawie tekstu (otworzy się automatycznie).


Może Ci się spodobają

Scarlet The Tiny Bang Story Mandy Christmas Adventure
KOMENTARZE

Wynik działania (2 + 6):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2013-05-01 02:54:40
strasznie super gierka :)) wreszcie mogłam ją znależć HAPPY FINISH!!

1