PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Redakcja
4
Pobierz:
Dodany: 2010-06-26
Artykuł: Redakcja

Mnogość plansz i opcji
Dobra instrukcja
Wykonanie
INFORMACJE
Gatunek: Logiczne
Licencja: freeware
Data wydania: 2010
Pobrań: 912
Producent: In Poculis
Wymagania sprzętowe:
Windows 2000, XP, Vista, 7, MacOS 10.4 Tiger lub Leopard 10.5 (lub nowszy)
Dodatkowe opcje:
Edytor poziomów, Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski Francuska wersja językowa Francuski
TAGI
INNE Z TEMATU

 

In Poculis Mahjong

In Poculis Mahjong In Poculis Mahjong In Poculis Mahjong
OCEŃ
FILM
Nie jestem szczególnym miłośnikiem mahjonga. Mimo to gra In-Poculis Mahjong z miejsca mnie zauroczyła. Jej autorzy oddali do darmowego użytku pełną wersję prawdziwej platformy do tej szlachetnej rozgrywki. Już sama mnogość i układ plansz świadczy o powadze, z jaką twórcy przystąpili do pracy nad tą produkcją. Do dyspozycji gracze mają sześć kampanii o zróżnicowanej szacie graficznej, po kilkanaście plansz każda. Od początku gry można wybierać pośród pięciu z nich, zaś szósta dostępna jest dopiero po ukończeniu wszystkich pozostałych.

 Jeśli nie znamy zasad mahjonga, poznamy je dzięki bardzo dobrze napisanej instrukcji. Znacznie więcej czasu poświęcimy jednak z pewnością rozbudowanym opcjom gry. Przede wszystkim rzuca się w oczy wyjątkowo bogata statystyka, w której gracze będą w stanie porównać praktycznie wszystko. Mogą też opublikować swoje wyniki w internecie i zmierzyć się w ten sposób korespondencyjnie z użytkownikami programu z całego świata. Oprócz tego mamy możliwość wyboru poziomu trudności całej rozgrywki, czterech wersji językowych (angielska, włoska, francuska i hiszpańska). W trakcie gry możemy restartować daną planszę, oddalać ją (uzyskując efekt pomniejszenia), pauzować grę (aby nie uciekał czas, za który zyskujemy punkty), cofać ostatni ruch, a także korzystać z podpowiedzi następnego ruchu. Dostępny jest też raczej mało udany tryb trójwymiarowy.

 Pod względem wykonania, In-Poculis to jak na darmową grę logiczną prawdziwa perełka. Plansze są bardzo dobrze zrealizowane, podobnie jak rozmaite efekty specjalne, łącznie z takimi szczegółami jak animowana regulacja głośności muzyki. Klimatu dopełnia muzyka, odpowiednia dla danej kampanii. Szczególnie urzekają plansze w kampanii azjatyckiej, gdzie niemal można poczuć dalekowschodnią atmosferę. Warto też zauważyć, że większość kampanii graficznie przygotowana została dla młodego użytkownika. Całą grę polecam jednak graczom niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania. Starzy wyjadacze znajdą tu ciekawe plansze, a nowi adepci sztuki mahjonga docenią intuicyjność i wykonanie gry.

Może Ci się spodobają

Linx Zelda Forever Pure Sudoku
KOMENTARZE

Wynik działania (0 + 4):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2010-06-27 01:46:47
nic specjalnego a cenne 100 mega zajmuje ;p
(w moim przypadku zajmowalo)

1