PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Fanotherpg
2
Pobierz:
Dodany: 2007-11-04
Artykuł: Fanotherpg

Pomysł
Fabuła
Klimat
Po odkryciu wszystkiego nieco się nudzi
Po dłuższym czasie monotonna rozgrywka
INFORMACJE
Gatunek: RPG
Licencja: freeware
Data wydania: 2006
Pobrań: 693
Producent: DXF Games
Wymagania sprzętowe:
Brak danych
Dodatkowe opcje:
, Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

Necropolis Rising

Necropolis Rising Necropolis Rising Necropolis Rising
OCEŃ
Kiedyś gry RPG były bardzo popularne, następnie przyszła zapaść i gatunek niemalże odszedł w zapomnienie, potem przyszedł Baldur's Gate i Diablo, co spowodowało powrót gatunku do łask. A dzisiaj? Gry dla pojedynczego gracza są odstawiane na bok na rzecz produkcji MMORPG i to nie tylko przez komercyjnych twórców, ale też tych małych i niezależnych. Jednak są nadal tacy, którzy cenią osoby lubiące grać w pojedynkę. I tak zrodziło się Necropolis Rising, które jest grą zręcznościowo przygodową z elementami rozwoju postaci.  Historia opowiedziana w grze jest dość ciekawa. Opowiada ona o losach nekromanty, który walczył w wielkiej wojnie przeciw królowi. Został on rzecz jasna pokonany, jak to ma zawsze miejsce w filmach i grach. A sam przywódca zła został zabity przez własne ostrze i pochowany w leśnym grobie ze swymi magicznymi księgami. Lata przeminęły, a grób był wielokrotnie rabowany, jedynie jedna magiczna księga się ostała, która przywoływała szkielety. Jednak pewniej nocy i na tę księgę przyszła pora. Złodziej wtargnął do grobu z zamiarem zdobycia ostatniego skarbu, jednak stała się katastrofa i przywołał on do życia samego nekromantę! Osłabiony i pozbawiony armii, musisz tak pokierować nekromantą przez sześć krain królestwa, by odnaleźć swoje magiczne księgi i odzyskać utraconą moc. Musisz się także rozglądać za swoim rogiem śmierci, gdyż tylko dzięki niemu będziesz mógł przywołać swą armię nieumarłych i spotkać się ponownie z królem w ostatecznej walce.  Gra ma uroczą i przyjemną dla oka grafikę. Przypomina ona produkcje ze starych lat, gdzie ważny był pomysł i wykonanie a nie grafika z najnowszego DirectX'a i Pixel Shader'a. Autor stara się poprawiać wszelkie poważniejsze znalezione przez siebie i graczy błędy, przez co grywalność stoi na wysokim poziomie. Miłe dla oka efekty, możliwość zniszczenia budynków i roślin powoduje, że gra staje się przyjemniejsza. Również oprawa audio nie ma sobie nic do zarzucenia, miła dla ucha muzyka, dobrze dobrane dźwięki zachęcają do kilkakrotnej zabawy.  Autor wprowadził dość ciekawą opcję, a mianowicie za odpowiednie czynności (zdobycie określonego przedmiotu, zabicie kogoś) zyskujemy punkty ciemności. Ich odpowiednia ilość powoduje, że po rozpoczęciu nowej gry dostajemy nowe możliwości, na przykład na starcie lepsze parametry postaci, czary których nie musimy już zdobywać, przedmioty które tylko w ten sposób zdobędziemy. Dzięki temu jesteśmy zmotywowani do tego, aby przechodzić grę nawet kilkukrotnie, a za każdym razem gra może być inna.

Może Ci się spodobają

Tibia Avernum V MapleStory
KOMENTARZE

Wynik działania (3 + 3):

Regulamin
Gość:
kruk1993
+0
2007-12-23 14:45:37
dobra gra
Gość
+0
2007-11-05 07:51:19
co do gier freeware to liczą się -platformówki -zręcznościówki -gry akcji -różne nietypowe gry Reszty się nie robi, albo jest ich za dużo i nikt tego nie chce Symulatorów nie ma, bo zdechły bezpowrotnie A MMORPG jest zwyczajnie za dużo (a ludzie i tak tną w WOW) i czemu Schwartz twierdzisz że ona jest doskonała? to tylko TWOJE zdanie i nie mów za ludzkość, bo żadnej sondy sobie nie przypominam

[Z dyskusjami nie na temat gry zapraszam na forum ~~ Nazgut]

Gość
+0
2007-11-04 19:25:01
Niom, Kola dobrze gada :D Za mało gierek akcji i symulatorów :P A jeśli chodzi o Necropolis Rising to zapowiada się fajnie... ściągam!
Gość
+0
2007-11-04 16:32:48
Jestem pewien, że gracze woleliby aby w serwisie pojawiło się LineAge II niż kolejne mało interesujące tytuły. To nie tylko moje zdanie.

[Interesujące to pojęcie względne. W plebiscycie na "Grę Miesiąca" wygrywają głównie platformówki i takie gry będziemy w I kolejności dodawać. Poza tym w Księdze Życzeń i Zażaleń pojawiły się głosy, że o dziwo dodajemy za dużo gier logicznych i... RPG. - Kola256]

Gość
+0
2007-11-04 14:59:29
Fakt, nawet The Elder Scrolls ma zostać mmorpg. Ludzie! Nikt już nie chce grać w kolejne konwersje do mmo... Co do gry, to fajna, taka odskocznia od 3D.
Gość
+0
2007-11-04 09:35:40
Umieśćcie w serwisie grę Lineage II. Jest ona darmowa i jest poprostu doskonała. Skoro jest freeware nie widzę przeszkód aby się tu znalazła.

[Jest przeszkoda. Kilka tysięcy innych gier w kolejce do zrecenzowania. - Kola256] [Czyżby kola? Przemyśl - dop. Medard]

1