PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Pawcio
3
Pobierz:
Dodany: 2009-12-13
Artykuł: Pawcio

Oryginalność
Stale zwiększająca się społeczność
Gra przez sieć
Niewielkie zmiany względem części pierwszej
Trudności w znalezieniu Teamu
INFORMACJE
Gatunek: Sportowe
Licencja: freeware
Data wydania: 2009
Pobrań: 1984
Producent: Johanes Eski
Wymagania sprzętowe:
brak danych
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
TAGI
INNE Z TEMATU

 

Netsoccer 2

Netsoccer 2 Netsoccer 2 Netsoccer 2
OCEŃ
Produkcji traktujących o piłce nożnej jest co nie miara. Każda jest w sumie podobna. Mamy do wyboru drużyny, ewentualnie jakiś puchar czy ligę. Zero innowacyjności. Tą swego czasu wykazali się twórcy New Star Soccer, gdzie przyszło nam kierować tylko jednym graczem. Dzisiejsza produkcja powiela ten schemat, lecz ma jeszcze jedną cechę. Gra się w nią przez internet. 

Netsoccer 2 to seuqel całkiem udanej i popularnej MMO. Jak już wcześniej wspomniałem, przyjdzie nam tu kierować tylko jednym graczem. Po szybkiej rejestracji czas zabrać się za trening. Wybieramy serwer, na którym podnosić będziemy swoje umiejętności i zaczynamy zabawę. Początkowo naszym zadaniem jest opanowanie „intuicyjnego” sterowania. W praktyce jednak jest ono trudne i trzeba poświęcić sporo czasu, aby do niego przywyknąć. Jeśli znajdziemy team – mamy szczęście, bowiem ta sztuka w pierwszych fazach rozgrywki rzadko się udaje. Jednak dopiero wtedy otwierają się przed nami nowe możliwości takie jak gry rankingowe, wyzwania itp. Do tego dochodzą wszelkiej maści statystyki i czat. Co od samego sposobu rozgrywania meczu: Na boisku występuje 5 wybranych wcześniej piłkarzy. Oczywiście każdy przypisaną ma swoją pozycję. Po wczuciu się, takie konfrontację mogą dostarczyć wiele frajdy i emocji. Niestety, całość jest niedopracowana. Brakuje porządnej pomocy technicznej. Nowi gracze zdani są tylko na siebie. Po za tym, oprócz cotygodniowego grania kilku meczy, nie ma tutaj co innego do roboty. Rażą również niewielkie zmiany względem części pierwszej.

Nie zmieniła się również oprawa graficzna. Nadal przypomina tą z New Star Soccer 3, ale jest moim zdaniem od niej brzydsza. Również domyślna skórka i cały jej wygląd odstraszają od pierwszych minut grania. Podobnie jest z dźwiękiem, a raczej jego brakiem. Dostępny jest on jedynie podczas meczu.

Pozostaje więc pytanie: Grać czy nie grać? Mimo wielu wad polecam Netsoccer 2 wszystkim fanom piłki nożnej, ponieważ pomysł i stale rosnąca liczba graczy dają nadzieję na szybkie wyeliminowanie błędów i jeszcze lepszą zabawę.


 

Może Ci się spodobają

Soccer Cards Stoked! ORF-Ski Challenge 2008
KOMENTARZE

Wynik działania (8 + 6):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2011-12-13 03:04:38
Sluchajcie ja wam powiem tak, gra jest jedną z najlepszych gier jak nie najlepszą grą mmo dotyczącą piłki nożnej. Sam gram w nią od paru dobrych lat. Podpisuje się pod innymi komentarzami społeczeństwo jest bardzo w porządku, zawsze można liczyć na pomoc. Jednak rzeczywiście jeżeli chcielibyście pograć na najwyższym poziomie z najlepszymi druzynami co sprawia największą frajde, niestety trzeba wpierw trochę potrenować, jednak uwierzcie mi ta gra nie jest skomplikowana w obsłudze. Trzeba po prostu w niej myśleć i ułożyć ze swoją drużyną odpowiednią taktykę. Jeżeli chodzi o początek to nie uważam, że ciężko jest znaleźć drużynę, trzeba po prostu potrenować na publicznym serwerze a uwierzcie mi skauci nie śpią ;] W opisie gry autor napisał, że znaleźć drużynę na początku jest praktycznie niemożliwę, mogę was uspokoić, że całe społeczeństwo netsoccera zaczynało będąc gołym i wesołym :] JEszcze raz zachęcam do spróbowania sił w tej grze, tym bardziej, że już za pare miesięcy pojawi się kolejna odsłona czyli Netsoccer 3 dlatego trenujcie póki możecie w Netsoccer 2 bo w kolejnej odsłonie będą z pewnością potrzebni nowi gracze ;] Pozdrawiam
Gość
+0
2010-08-10 21:13:17
http://www.youtube.com/watch?v=NnzOgHgZGzE filmik z gry , polecam!
Gość
--1
2010-01-17 15:22:47
Grywalność powinna być 6, a nie 4. Gram w to od wakacji 2006! Naprawdę, jeżeli sam prezentujesz poziom intelektualny, to znajdziesz dobry kumpli do grania. Społeczność mimo wszystko jest jedną z bardziej ogarniętych w grach mmo. Gra nie jest polska, ale można powiedzieć, że rządzą nią Polacy. Ocena 3 jest bardzo krzywdząca, gwarantuje, że jak zagrasz to się wciągniesz.
Gość
+0
2009-12-14 19:40:00
Jeżeli ktoś potraktuje tą grę hmm.. że tak powiem 'serio', tzn. poświęci trochę czasu na naukę grania i znajdzie sobie zespół z doświadczonymi graczami 'na poziomie' (nie mam tu na myśli umiejętności) to ta gra pochłonie go na miesiące.

W oficjalnych meczach przyjęło się grać 5 na 5, co oznacza że trzeba (TRZEBA!) układać taktykę, uczyć się współpracy i sumiennie wypełniać nasze boiskowe zadania ustalone wraz z zespołem. To jest znacznie ważniejsze niż umiejętności poszczególnych graczy, co powoduje iż moim zdaniem NS to absolutny top jeśli chodzi o co-op. Trzeba się tylko przebić przez tą archaiczną oprawę i dać grze szansę.
Ja straciłem na nią okrągły rok.

1