PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
AdeX
5
Pobierz:
Dodany: 2006-01-02
Artykuł: AdeX

Dużo nowych opcji
Nowy system treningu
Prawdziwe nazwiska
Usunięto błędy z NSS 2
INFORMACJE
Gatunek: Sportowe
Licencja: shareware
Data wydania: 2005
Pobrań: 20753
Producent: New Star Games
Wymagania sprzętowe:
sprawny komputer
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język:
INNE Z TEMATU

 

New Star Soccer 3

New Star Soccer 3 New Star Soccer 3 New Star Soccer 3
OCEŃ
Każdy fan gier free/share powinien znać serię New Star Soccer, która zdobyła popularność głównie dzięki swej oryginalności. Wszystkim, którzy nie zetknęli się z tą produkcja, oznajmiam - NSS to "menedżer jednego kopacza", dzięki któremu mogliśmy pokierować swym piłkarzem w dowolnym klubie. Dlaczego o tym piszę? Bowiem na jesieni pojawiła się trzecia gra z cyklu.  Po włączeniu gry, ekran wita nas starym dobrym oknem, na którym widnieją rozmaite przyciski. Uruchamiamy nową grę, ustalamy swe personalia, ligę, klub...i tu objawia się jedna z nowalijek NSS 3. Nie...nie od razu trafiamy do drużyny. Najpierw musimy wywalczyć sobie miejsce w szerokim składzie - działacze testują więc naszego zawodnika! Trafiamy na testy...naszym oczom ukazuje się nowy engine graficzny! Autorzy zmienili zupełnie wszystko w porównaniu do NSS 2. Nie mamy tu przycisków, a za to widok à la Sensible Soccer! Szeroki ukłon w stronę producentów.  Nowości widać na każdym kroku. Np. pojawiła się nowa opcja "Health" gdzie możemy zobaczyć nasze zdrowie oraz sposoby jego poprawienia. Możemy wypić alkohol lub zażyć narkotyki (!). W oknie zakupów możemy kupić znacznie więcej rzeczy. Mamy też zupełnie nowy system treningu: aby poprawić jedną z "umiejętności piłkarskich", należy przejść kolejny poziom treningu. Coraz wyższe poziomy wymagają od nas coraz lepszych umiejętności. Oczywiście kosztem naszej kondycji... Są także najnowsze składy drużyn, z prawdziwymi nazwiskami zawodników!  W statystykach możemy oglądać znacznie więcej tabelek. Możemy zobaczyć np. kto prowadzi wśród najlepszych strzelców lub asystentów w lidze. Ogólnie, New Star Soccer 3 to pozycja doskonała. Usunięto większość (jak nie wszystkie) błędów z poprzedniej edycji. Oczywiście, nie można było ustrzec się wad. Denerwuje przede wszystkim poziom bramkarza (czasami prezentuje niemożliwe parady, a czasami puszcza takie szmaty...), a także to, że po alkoholu możemy normalnie grać (menadżer nie czuje?), ale na tle wszystkiego to tylko błahostki. Zapraszam do pogrania. Polecam!

Może Ci się spodobają

Sensational Soccer South Park Olympics Ski Challenge 2011
KOMENTARZE

Wynik działania (9 + 9):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2006-01-13 21:32:31
gra jest niesamowicie wciagajaca, wyobraźcie sobie trzech dorosłych gości(a raczej dorosle dzieci :)),którzy przy jednym kompie pocinają w ta giere :D,niestety wszystko do czasu jak nam sie sejwy spier@#$@%@...a kariera naszego Czarnego zapowiadala sie znakomicie, byla kasa,byla slawa,byly fury,byla bizuteria no i ofkoz byly kobiety ;). Polecam, bo zagrac warto.
Gość
+0
2006-01-06 18:13:59
Seba a nazwiska sa "podrobione" a reczej "przerobione" bo Simon Read(twórca gry) uswiadomił sobie ,że nie ma licencji na prawdziwe nazwiska a ta kosztuje gruba kase i musiał je poprzekrecać aby nie płacić dużego odszkodowania za bezprawne uzywanie nazwisk bez licencji.
Gość
+0
2006-01-04 16:16:57
Gra Jest Zafajna Tylko Szkoda ze Shareware ..... =( dali byscie Pełną Wersje !!!!
Gość
+0
2006-01-03 18:21:44
No może jest to świetna gra............bo ja też tak sądze ale trzeba mieć kod aktywacyjny po 10 meczach
Gość
+0
2006-01-02 21:22:05
No wkoncu jest tutaj recka.... Świetna gra.... Polecam!!

(1) Poprzednia 1 2 3 4