PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
AdeX
5
Pobierz:
Dodany: 2006-01-02
Artykuł: AdeX

Dużo nowych opcji
Nowy system treningu
Prawdziwe nazwiska
Usunięto błędy z NSS 2
INFORMACJE
Gatunek: Sportowe
Licencja: shareware
Data wydania: 2005
Pobrań: 20728
Producent: New Star Games
Wymagania sprzętowe:
sprawny komputer
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język:
INNE Z TEMATU

 

New Star Soccer 3

New Star Soccer 3 New Star Soccer 3 New Star Soccer 3
OCEŃ
Każdy fan gier free/share powinien znać serię New Star Soccer, która zdobyła popularność głównie dzięki swej oryginalności. Wszystkim, którzy nie zetknęli się z tą produkcja, oznajmiam - NSS to "menedżer jednego kopacza", dzięki któremu mogliśmy pokierować swym piłkarzem w dowolnym klubie. Dlaczego o tym piszę? Bowiem na jesieni pojawiła się trzecia gra z cyklu.  Po włączeniu gry, ekran wita nas starym dobrym oknem, na którym widnieją rozmaite przyciski. Uruchamiamy nową grę, ustalamy swe personalia, ligę, klub...i tu objawia się jedna z nowalijek NSS 3. Nie...nie od razu trafiamy do drużyny. Najpierw musimy wywalczyć sobie miejsce w szerokim składzie - działacze testują więc naszego zawodnika! Trafiamy na testy...naszym oczom ukazuje się nowy engine graficzny! Autorzy zmienili zupełnie wszystko w porównaniu do NSS 2. Nie mamy tu przycisków, a za to widok à la Sensible Soccer! Szeroki ukłon w stronę producentów.  Nowości widać na każdym kroku. Np. pojawiła się nowa opcja "Health" gdzie możemy zobaczyć nasze zdrowie oraz sposoby jego poprawienia. Możemy wypić alkohol lub zażyć narkotyki (!). W oknie zakupów możemy kupić znacznie więcej rzeczy. Mamy też zupełnie nowy system treningu: aby poprawić jedną z "umiejętności piłkarskich", należy przejść kolejny poziom treningu. Coraz wyższe poziomy wymagają od nas coraz lepszych umiejętności. Oczywiście kosztem naszej kondycji... Są także najnowsze składy drużyn, z prawdziwymi nazwiskami zawodników!  W statystykach możemy oglądać znacznie więcej tabelek. Możemy zobaczyć np. kto prowadzi wśród najlepszych strzelców lub asystentów w lidze. Ogólnie, New Star Soccer 3 to pozycja doskonała. Usunięto większość (jak nie wszystkie) błędów z poprzedniej edycji. Oczywiście, nie można było ustrzec się wad. Denerwuje przede wszystkim poziom bramkarza (czasami prezentuje niemożliwe parady, a czasami puszcza takie szmaty...), a także to, że po alkoholu możemy normalnie grać (menadżer nie czuje?), ale na tle wszystkiego to tylko błahostki. Zapraszam do pogrania. Polecam!

Może Ci się spodobają

Football Fanatic YetiSports 8 Super Soccer Manager 2005
KOMENTARZE

Wynik działania (5 + 1):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2006-01-13 21:32:31
gra jest niesamowicie wciagajaca, wyobraźcie sobie trzech dorosłych gości(a raczej dorosle dzieci :)),którzy przy jednym kompie pocinają w ta giere :D,niestety wszystko do czasu jak nam sie sejwy spier@#$@%@...a kariera naszego Czarnego zapowiadala sie znakomicie, byla kasa,byla slawa,byly fury,byla bizuteria no i ofkoz byly kobiety ;). Polecam, bo zagrac warto.
Gość
+0
2006-01-06 18:13:59
Seba a nazwiska sa "podrobione" a reczej "przerobione" bo Simon Read(twórca gry) uswiadomił sobie ,że nie ma licencji na prawdziwe nazwiska a ta kosztuje gruba kase i musiał je poprzekrecać aby nie płacić dużego odszkodowania za bezprawne uzywanie nazwisk bez licencji.
Gość
+0
2006-01-04 16:16:57
Gra Jest Zafajna Tylko Szkoda ze Shareware ..... =( dali byscie Pełną Wersje !!!!
Gość
+0
2006-01-03 18:21:44
No może jest to świetna gra............bo ja też tak sądze ale trzeba mieć kod aktywacyjny po 10 meczach
Gość
+0
2006-01-02 21:22:05
No wkoncu jest tutaj recka.... Świetna gra.... Polecam!!

(1) Poprzednia 1 2 3 4