PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Nazgut
3
Pobierz:
Dodany: 2007-01-09
Artykuł: Nazgut

Grafika
Muzyka
Zróżnicowanie misji
Zbyt prosta
Mało statków do wyboru
INFORMACJE
Gatunek: Strzelanki
Licencja: GNU/GPL
Data wydania: 2005
Pobrań: 1343
Producent: Realtech VR
Wymagania sprzętowe:
Dodatkowe opcje:
, Rekordy online
Język:
INNE Z TEMATU

 

No Gravity

No Gravity
OCEŃ
 Od powstania pierwszego Wing Commandera minęło już 17 lat. Do tej pory doczekał się wielu kontynuacji, remake'ów, książek, filmów i anime opartych na jego świecie. Gra No Gravity jest kolejnym tego typu produktem.  Dzięki niej możemy znowu usiąść za sterami naszego myśliwca, toczyć batalie z niezliczonymi statkami wroga w nieograniczonej niczym przestrzeni kosmicznej oraz manewrować naszym pojazdem między asteroidami.   Gra zawiera zestaw 5 kampanii w każdej po 10 różnorodnych misji do ukończenia. Zagwarantują nam one, wielogodzinną rozrywkę na aktualnie deszczowe wieczory.  No Gravity przetłumaczone zostało na cztery języki: Angielski, Niemiecki, Francuski i Holenderski.   Niestety do naszego użytku oddane zostały tylko 3 różne modele statków, które na szczęście oprócz wyglądu różnią się też poszczególnymi parametrami. Jeżeli chodzi o uzbrojenie naszych pojazdów, autorzy postarali się bardziej - mamy do wyboru aż sześć różnych typów broni.   Największą wadą gry jest jej poziom trudności. Nie opłaca się w nią grać na poziomie innym niż expert, który i tak według mnie jest stanowczo za prosty. Ścieżka dźwiękowa i oprawa graficzna, jak na darmowy produkt, stoją na bardzo wysokim poziomie.   Pomimo tego, że jest to kolejna gra kreowana a'la Wing Commander i brak w niej jakichkolwiek wątków przygodowych, to wciąż jednak pozostaje dobrym shooterem 3D, na którym fani tego typu gatunku na pewno się nie zawiodą.

Może Ci się spodobają

Battle Boattle 2 Mutant Storm Garden of Coloured Lights
KOMENTARZE

Wynik działania (7 + 4):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2007-12-09 23:23:48
nawet fajna :) polecam :)
Gość
+0
2007-01-10 20:33:56
Nie pod linuksa! [Jest - dop. NIC] [Blue obrażasz mnie :) ja dodaje gry, które zawsze chodzą pod Linuxa, nie mam innego systemu operacyjnego, Linka nie ma bo na razie mam problem z dodaniem go ~~ Nazgut]
Gość
+0
2007-01-10 08:22:39
A ja mam takie minusy - zbyt prosta, mało statków do wyboru, szybko się nudzi, no niewiem... Nie polecam XD (Kiedyś miałem tą gre...)

1