PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Nazgut
3
Pobierz:
Dodany: 2007-01-09
Artykuł: Nazgut

Grafika
Muzyka
Zróżnicowanie misji
Zbyt prosta
Mało statków do wyboru
INFORMACJE
Gatunek: Strzelanki
Licencja: GNU/GPL
Data wydania: 2005
Pobrań: 1346
Producent: Realtech VR
Wymagania sprzętowe:
Dodatkowe opcje:
, Rekordy online
Język:
INNE Z TEMATU

 

No Gravity

No Gravity
OCEŃ
 Od powstania pierwszego Wing Commandera minęło już 17 lat. Do tej pory doczekał się wielu kontynuacji, remake'ów, książek, filmów i anime opartych na jego świecie. Gra No Gravity jest kolejnym tego typu produktem.  Dzięki niej możemy znowu usiąść za sterami naszego myśliwca, toczyć batalie z niezliczonymi statkami wroga w nieograniczonej niczym przestrzeni kosmicznej oraz manewrować naszym pojazdem między asteroidami.   Gra zawiera zestaw 5 kampanii w każdej po 10 różnorodnych misji do ukończenia. Zagwarantują nam one, wielogodzinną rozrywkę na aktualnie deszczowe wieczory.  No Gravity przetłumaczone zostało na cztery języki: Angielski, Niemiecki, Francuski i Holenderski.   Niestety do naszego użytku oddane zostały tylko 3 różne modele statków, które na szczęście oprócz wyglądu różnią się też poszczególnymi parametrami. Jeżeli chodzi o uzbrojenie naszych pojazdów, autorzy postarali się bardziej - mamy do wyboru aż sześć różnych typów broni.   Największą wadą gry jest jej poziom trudności. Nie opłaca się w nią grać na poziomie innym niż expert, który i tak według mnie jest stanowczo za prosty. Ścieżka dźwiękowa i oprawa graficzna, jak na darmowy produkt, stoją na bardzo wysokim poziomie.   Pomimo tego, że jest to kolejna gra kreowana a'la Wing Commander i brak w niej jakichkolwiek wątków przygodowych, to wciąż jednak pozostaje dobrym shooterem 3D, na którym fani tego typu gatunku na pewno się nie zawiodą.

Może Ci się spodobają

Air Hawk Fruity Garden Battle Tanks II
KOMENTARZE

Wynik działania (3 + 6):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2007-12-09 23:23:48
nawet fajna :) polecam :)
Gość
+0
2007-01-10 20:33:56
Nie pod linuksa! [Jest - dop. NIC] [Blue obrażasz mnie :) ja dodaje gry, które zawsze chodzą pod Linuxa, nie mam innego systemu operacyjnego, Linka nie ma bo na razie mam problem z dodaniem go ~~ Nazgut]
Gość
+0
2007-01-10 08:22:39
A ja mam takie minusy - zbyt prosta, mało statków do wyboru, szybko się nudzi, no niewiem... Nie polecam XD (Kiedyś miałem tą gre...)

1