PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Kola256
4
Pobierz:
Dodany: 2009-12-08
Artykuł: Kola256

Peggle za darmo
Innowacyjność, świeżość
Oprawa
Pomysł
Tylko 10 poziomów
INFORMACJE
Gatunek: Logiczne
Licencja: freeware
Data wydania: 2009
Pobrań: 1005
Producent: PopCap
Wymagania sprzętowe:
Brak danych
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
TAGI
INNE Z TEMATU

 

Peggle World of Warcraft

Peggle World of Warcraft Peggle World of Warcraft Peggle World of Warcraft
OCEŃ
Za sprawą produkcji konsolowych, jedną z najbardziej znanych firm z branży gier casual jest PopCap, podmiot odpowiedzialny m.in. za serię Bejeweled, Zuma, czy takie hity jak Chuzzle i Plants vs Zombies. Bezsprzecznie możemy powiedzieć, że jest to prekursor kilku gatunków gier, których klonami od kilku lat zasypują nas dystrybutorzy. Do grona kultowych należy również gra logiczna Peggle. I to właśnie ona, a dokładnie jej małe, okrojone, lecz darmowe dziecko jest bohaterem dzisiejszej recenzji.

 Co powstanie z połączenia Peggle z World of Warcraft? Gra w domyśle reklamowa, ale w sprytny sposób pozwalająca hardcorowcom na spróbowanie czegoś nowego i przekonanie się że casuale nie gryzą i wbrew opiniom niektórych przykuwają do monitora nie mniej niż przeładowane brutalnością tytuły z pierwszych stron czasopism o grach. Peggle World of Warcraft to tak naprawdę tradycyjna Peggle przeniesiona fabularnie i po części wizualnie do świata WoW. Do dyspozycji gracza oddano 10 wciągających poziomów, których oczywiście zadaniem jest zachęcić do zagrania i zakupu normalnej edycji Peggle. Jak wygląda rozgrywka? Nasze zadanie polega na takim wystrzeliwaniu kulek, aby usunąć wszystkie pomarańczowe klocki z pola zabawy. Brzmi nudnawo, ale wbrew pozorom rozgrywka jest mega wciągająca. Urozmaicają ją bonusy, które czasem przeszkadzają, ale częściej jednak pomagają w pomyślnym ukończeniu zadania.

 Jedynym mankamentem gry jest wspomniana przed chwilą mała liczba poziomów. Audiowizualnie tytuł prezentuje się przyzwoicie i nie odbiega od oprawy zwyczajnej wersji Peggle. Zdecydowanie jednak polecam pobrać omawianą grę, gdyż oferuje ona coś nowego, przyciągającego do monitora. Nawet jeśli nie lubisz tego typu zabawy, może oprawa World of Warcraft zachęci Cię do spróbowania? Aby sztucznie nie przeciągać tej pisanej na szybko nudnawej recenzji, zakończę ją jednym tylko słowem. Warto!

Może Ci się spodobają

Lemmis CannonBalls Girls from the Block
KOMENTARZE

Wynik działania (3 + 1):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2009-12-10 11:33:17
akurat tak sie sklada ze nie czytalem minusow i plusow tylko poczatek recenzji i sprawdzilem tylko czy freeware , bo lubie takie gierki i odrazu pobralem;p
szkoda ze tylko 10 leveli mam nadzieje ze tworcy beda rozwijac tą gre i dadza wiecej leveli :)
Gość
+0
2009-12-09 20:53:50
Fajne!!:):)
Gość
+0
2009-12-09 20:13:24
Dobra rada. Idź poczytaj co to jest freeware.

Quikes 13 lat haha :P


Freeware jest to gra pełna :D jak pisze w minusach jest tylko 10 poziomow. wiecej nie ma. GRATULACJE UKOŃCZYŁEŚ GRE.!! ^^

Gdyby to było shareware to byś pograł 5 minut bądź 2 rudny :P
Gość
+0
2009-12-09 17:43:04
co wy dajecie gdzie to freeware jak to tylko 2 epizody po 5 leveli?

1