PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Rage
3
Pobierz:
Dodany: 2007-07-12
Artykuł: Rage

monotonność
INFORMACJE
Gatunek: Zręcznościowe
Licencja: shareware
Data wydania: 2007
Pobrań: 481
Wymagania sprzętowe:
600MHz, 64MB RAM, 32MB VRAM, DirectX 8.0
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Polska wersja językowa Polski
INNE Z TEMATU

 

Ptasie Przedszkole

Ptasie Przedszkole Ptasie Przedszkole Ptasie Przedszkole
OCEŃ
Pamiętacie czasy przedszkola? Ja pamiętam już niewiele, ale wiem, że były to dobre czasy... Dlaczego o to pytam? Otóż gra, którą dzisiaj przedstawiam jest symulatorem dziecińca. I to nie takiego zwykłego, bo ptasiego!

 W Ptasie Przedszkole stajemy się bocianią nianią małych ptaszków różnych gatunków. Cała gra polega na klikaniu w konkretne miejsca, żeby zapewnić im miły pobyt. Musimy zadbać o to, żeby miały co jeść, pić, czym się bawić, a na sam koniec zaśpiewać, żeby zasnęły. Za każde pisklę, któremu wystarczająco dogodzimy dostajemy pieniądze, dzięki którym możemy zmieniać „wystrój" przedszkola oraz kupować dodatkowe miejsca na posiłki, wodę itp. Po każdych dziesięciu poziomach dostajemy awans i zmieniamy miejsce pracy na nowe przedszkole, co równa się z coraz wyższym poziomem trudności.

 Grafika w Ptasie Przedszkole jest kolorowa i w sam raz dla dzieci. Jeżeli chodzi o dźwięki – muszę się przyczepić do odgłosów, które wydają maluchy. Obojętnie czy to dzięcioł, czy gęś – wydaje jednakowy pisk co w rezultacie zaczyna denerwować. O muzyce nie mogę za wiele napisać, bo niczym specjalnym się nie wyróżnia. Sama gra po pewnym czasie zaczyna się nudzić i sytuacji nie ratują nawet nowe przedmioty na planszy. To nie zmienia faktu, że Ptasie Przedszkole jest przeznaczona raczej dla młodszych graczy.

Może Ci się spodobają

Enigma JetPac Retro Remake The Graveyard
KOMENTARZE

Wynik działania (7 + 10):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2007-07-12 19:00:14
Ale to "gyłupie". Eeeeekhm... aha dla młodszych graczy, no tak. Wtedy się jeszcze nie jest takim mądrym. Btw. ciekawe kto kupi pełną wersję?

[Oj, zdziwiłbyś się.- stwierdził Kola256]

1