PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Eugen
3
Pobierz:
Dodany: 2004-12-14
Artykuł: Eugen

INFORMACJE
Gatunek: Zręcznościowe
Licencja: freeware
Data wydania: 2004
Pobrań: 1528
Producent: Army of Trolls
Wymagania sprzętowe:
Brak danych
Dodatkowe opcje:
Kilku graczy przy 1 komputerze, Rekordy online
Język:
TAGI
Autora: push-push, penguin
INNE Z TEMATU

 

Push-Push Penguin

Push-Push Penguin
OCEŃ
Raz mi się już zdarzyło opisywać następcę Pengo. Włoska produkcja o równie włoskim tytule Blokketiblok, gdzie zamiast polarnego ptaka, po planszy biegał łysawy stworek (pewnie takie żyją we Włoszech). Teraz w me ręce trafił kolejny klon produkcji z Atari - Push-Push Penguin. Tym razem wszystko wróciło do normy, przynajmniej w zakresie głównego bohatera, którym znów jest przemiły nielot. Niestety, normalna na pewno nie jest sytuacja, w której się znalazł. Otóż Lodowe Miasto zostało napadnięte przez śniegowe trolle, które nie cofają się przed aktami wandalizmu i przemocy. Ktoś musi je powstrzymać! Wybawicielem może być Pingwin Pen-Pen (pewnie kuzyn Pik-Poka), a w trybie dla dwóch graczy, do jego boku dołączy wybranka serca - Deda-Deda. Miażdżąc najeźdźców i zdobywając najróżniejsze bonusy, muszą uratować swoje rodzinne miasto (nazwałbym je Baden-Baden). Tomaz Kac i Army of Trolls naprawdę się postarali i stworzyli grę, która z powodzeniem może zająć wieczory wielu graczom, szczególnie, gdy przed monitorem zasiądą dwie osoby. Zabawie dodaje smaczku nie tylko kolorowa grafika, ale skoczna muzyczka, co w takich grach jest nieodzowne. Push-Push Penguin to nie tyle remake Pengo, co próba odtworzenia grywalnego pomysłu z dodaniem masy ciekawostek. Polecam!

Może Ci się spodobają

Up Yours Super Castle Attack Ri-li
KOMENTARZE

Wynik działania (4 + 5):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2004-12-15 16:49:52
Stare, dobre Pengo. Czuć tu miły smrodek starości (Atari), aż się łezka w oku kręci, bo to praktycznie TA SAMA GRA!!! Grafika nie jest może szałowa, ale kogo to obchodzi...
Gość
+0
2004-12-14 23:33:15
Hehehe... troszkę się uśmiałem grając w tą gierkę. Już się doczekać nie mogę jak wpadnie do mnie moja dziewczyna, to sobie z nią w to zagram. Napewno jej sie spoda. Kobiety to lubia takie gry typu Bombarman czy pac-man.

1