PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Medard
4
Pobierz:
Dodany: 2007-08-18
Artykuł: Medard

Profesjonalny projekt
Animacje
Oprawa audio-wizualna
20 poziomów
Humor :)))
Niespotykany pomysł...
Spora instalka
INFORMACJE
Gatunek: Strzelanki
Licencja: freeware
Data wydania: 2006
Pobrań: 1121
Producent: HopeLab
Wymagania sprzętowe:
CPU 1400 MHz, 256 MB RAM, 128 VRAM, DirectX 9
Dodatkowe opcje:
Kilku graczy przy 1 komputerze, Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

Re-Mission

Re-Mission Re-Mission Re-Mission
OCEŃ

Każdy z nas poznał smak choroby i wszyscy wolelibyśmy tego nie przeżywać. Niestety, wszelkiego rodzaju bakterie czy wirusy nie dają o sobie zapomnieć i od czasu do czasu zarażają nasze organizmy. Wtedy natychmiast wyruszamy do lekarza w celu przypisania nam odpowiednich lekarstw. Jednak czasami same lekarstwa nie pomagają. W ciężkich przypadkach potrzeba czegoś takiego jak wiara, wiara w to, że da się przezwyciężyć nawet najcięższe chwile. Znakomitą metodą na to jest zabawa, dzięki której wzmacniamy i nabieramy pewności siebie. Taką możliwość daje nam najnowsze dzieło HopeLab.

 Rozgrywkę rozpoczynamy od poznania naszego głównego bohatera. Okazuje się on nano-robotem o imieniu Roxii. Początkowo postać sprawia wrażenie osoby małomównej, zagubionej i chaotycznej. Jednakże to tylko pozory, bo do akcji zostaje wprowadzony pomocnik, który uczy jak postępować w danych sytuacjach i co robić, by danemu problemowi zaradzić. Ale w gruncie rzeczy, o co w tym wszystkim chodzi? Najważniejszą misją w grze jest leczenie organizmów z choroby i wspólne szukanie sposobu na wyniszczanie wroga. Cała zabawa usytuowana jest w USA, przed nami 20 plansz, w których losowo wybrane są cztery chore osoby z jednego Stanu. Jesteśmy wrzuceni do wnętrza każdego z pacjentów i w zależności od problemu, niszczymy w odpowiedni sposób nieproszonych gości.

 Broń, jaką się posługujemy to przede wszystkim antybiotyki, choć nie zabraknie laserów, czy też innych podobnych wynalazków. Oczywiście wróg to nie jedyny problem, bo organizm sam w sobie jest niebezpieczny, także samo poruszanie się w środku wymaga niezwykłej zręczności i precyzji. Sytuacje, w których zostaniemy ranieni i życia nam trochę ubędzie jest naprawdę sporo, na szczęście po drodze napotkamy apteczki, które zregenerują to i owo. To samo tyczy się amunicji, którą uzupełniamy dostępnymi od czasu do czasu paczkami.

 Od strony wizualnej Re-Mission prezentuje się naprawdę znakomicie. Świetnie wykonano animacje między misjami, które za zadanie mają wprowadzenie nas w fabułę i dzięki temu wygląda to wszystko bardzo realistycznie. Świat w jakim się poruszamy także nie wypada źle. Trudno doszukiwać się tu jakichś fajerwerków, ale na dobrą sprawę niczego innego nie można było się spodziewać (trzeba pamiętać, że zabawa toczy się w środku ciała każdego pacjenta!). Wrogów jest sporo i ich zróżnicowanie satysfakcjonuje, nie tylko pod względem wizualnym. Strona dźwiękowa nie ustępuję graficznej, bo prócz podstawowych odgłosów walki, rozmów itd., usłyszymy muzykę, która dopinguje nas do zabawy.

 Gra powstała głównie dla dzieci chorych na raka, by poprzez walkę na monitorze wzmocnić swoją wiarę na przezwyciężenie choroby. Słowa uznania dla autorów nie tylko za znakomite wykonanie projektu, ale także za gest. Re-Mission to produkcja, która poprzez swoją rozwiniętą fabułę, filmiki, znakomite rozmowy postaci i humor, pozwala inaczej spojrzeć na świat, spojrzeć od strony pozytywnej, tym samym bardzo podbudować. Polecam!

UWAGA!

Aby móc ściągnąć grę, najpierw trzeba się zarejestrować na stronie autora, później zalogować i można zasysać :-)


Może Ci się spodobają

Tunnels Of the Underworld World of Padman Phobia III
KOMENTARZE

Wynik działania (6 + 1):

Regulamin
Gość:
Niebieski_84
+0
2009-01-02 03:21:38
rzeczywiscie instala sporo wazy :(
Gość
+0
2008-07-30 01:44:46
kola256 jedni som boterami a ty jesteś chyba edytorem xD
Gość
+0
2007-08-19 21:19:49
Mmmm... Supa giera! A co do rozmiaru instalki - dwie nocki pod rząd i mamy Re-Mission na dysku. Chłopaki - ja dalej nie rozumiem dlaczego tak narzekacie! A co do kodów - niech ktoś założy sobie np. forum - kilkanaście botów dziennie. To naprawde wkurza! A tak dzięki kodom ma się problem z głowy ;)

[I pomnóż te kilkanaście botów dziennie x 1250 gier :) - Kola256] [Koniec gadania o kodach. Na forum VG jest specjalny dział gdzie można zgłaszać propozycje dla serwisu. Tam przenieście debatę. - Kola256]

Gość
+0
2007-08-19 09:32:38
A ja myślę że dźwięk tyle zajmuje! Zresztą zaraz sprawdzę bo mam dużo czasu na ściąganie.
Gość
+0
2007-08-18 21:05:39
Lechu , niewazne zal mi was... chcecie aby wszedzie byly linki do jakichs xxx stron ? jak chcecie to zrobcie wlasna strone i sobie dajcie komentarze bez takich kodow... a co do gry calkiem fajna gralem ostatnio u qmpla.
Gość
+0
2007-08-18 20:37:09
Ale mimo wszystko skasowałbym te kody, ponieważ okienko wpisywania rozróżnia zwykłe klawisze cyfrowe i numpad'a, więc prawie zawsze wpisujesz zły kod, a ostatnio nawet nie da się poprawić bo okienko znika... SKASOWAĆ KODY! NIGDY NIE BYŁO BOTÓW!

[.... ~~ Nazgut] [Jeżeli dla Ciebie 100 botowskich komentarzy dziennie to nic, to Ci gratuluję. - Kola256]

Gość
+0
2007-08-18 18:45:44
Nie prawda! Logo producenta! - Kola256] no no:) "Nie prawda" oj wstyd:P pomijam fakt iz sam nie stosuje interpunkcji i popelniam bledy ale redaktor?! recenzent?! :)

[Ja nie jestem w redakcji Victory Games. Niby w dziale "Redakcja" jestem, ale jak widać na forum- odszedłem kilka tygodni temu. - Kola256]

Gość
+0
2007-08-18 17:55:37
Co w tej grze tyle zajmuje?

[Solucja... - dop. Medard] [Nie prawda! Logo producenta! - Kola256]

Gość
+0
2007-08-18 15:59:37
ja tez nie sciagam :P poczekam, moze dadzą to w jakimś CDA... przydałaby się gazetka VG :)
Gość
+0
2007-08-18 11:39:52
omg ile to zajmuje... chyba zrezygnuje nie chce mi sie czekac caly dzien a teraz z innej beczki, po jakiego hugona trza ten kod wpisac aby dodac komentarz?? sprawdza wzrok??? glupota...

[Kod jest w celu zapobiegania wpisom przez boty krążące po sieci. Chyba nie chcemy, aby 90% komentarzy było linkiem do seks - strony, prawda? - dop. Medard]

1 2 Następna