PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Nemrod47
4
Pobierz:
Dodany: 2009-06-04
Artykuł: Nemrod47

Oprawa audiowizualna
Oryginalny pomysł
Dobrze zaprojektowane poziomy
Wysokie wymagania sprzętowe
Mogłaby być dłuższa
INFORMACJE
Gatunek: Logiczne
Licencja: freeware
Data wydania: 2009
Pobrań: 763
Wymagania sprzętowe:
Procesor 1.5 GHz, 512 MB RAM, Karta graficzna z Pixel Shader 2.0a i 128 MB pamięci
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

Tag - The Power of Paint

Tag - The Power of Paint Tag - The Power of Paint Tag - The Power of Paint
OCEŃ
Przyznam, że poza bazgrołami które codziennie widzi się na murach, o graffiti zbyt wiele nie wiem. Było wprawdzie Marc Ecko's Getting Up, które ukazywało graficiarstwo w bardziej pozytywnym świetle, nie jako przejaw wandalizmu. Oprócz tego twórcy gier nie dali nam się wykazać w malowaniu po ścianach.

 Tag - The Power of Paint nie pozwoli graczowi stworzyć dzieł w stylu Banksy'ego, jest za to bardzo ciekawym połączeniem gry logiczno-zręcznościowej z FPS-em. Podczas rozgrywki musimy dotrzeć z punktu A do punktu B, używając odpowiednio 3 różnych rodzajów sprayów, odblokowywanych w trakcie rozgrywki. Do tego mamy spray czyszczący, którym możemy zniwelować działanie innych. Tak więc powierzchnia pomalowana zieloną farbą da nam możliwość odbicia się od niej, czerwona pozwoli nam poruszać się z dużą prędkością, a dzięki niebieskiej przykleimy się do ściany i będziemy mogli zasuwać po niej niczym Spiderman. Czasem łatwo stracić orientację, gdy jest się uczepionym do bocznej ściany budynku i obserwuje wszystko z innej perspektywy. Bardzo często trzeba użyć kombinacji kilku kolorów, by pokonać przeszkody. Np. należy przeskoczyć z jednego budynku na drugi, jednak zielona farba wybija nas w górę, nie daje rady pokonać w powietrzu tak dużej odległości. Malujemy więc ścieżkę prowadzącą do skoczni czerwonym sprayem, rozpędzamy się i bez trudu docieramy do celu.

 Niewiele można zarzucić grze od strony technicznej. Wymagania może nie są niskie, ale oprawa graficzna jest bardzo ładna, poziomy ogląda się z przyjemnością. Budynki nie są płaskimi, kartonowymi pudłami, wszystkie elementy zostały wykonane bardzo starannie. Na uwagę zasługuje muzyka; melodie pasują do rozgrywki, czyniąc ją przyjemniejszą.

 Gra jest niestety dość krótka. Ukończyłem ją w niewiele ponad pół godziny. Po drodze uzyskujemy dodatkowe wskazówki i checkpointy, ułatwiające zabawę. Poziomy zrobiono na tyle intuicyjnie, że przechodzimy je jak po sznurku.

 Ze względu na długość i poziom trudności, Tag - The Power of Paint jest grą w sam raz na wolną chwilę, jeśli chcemy się zrelaksować. Polecam każdemu.

Może Ci się spodobają

Eldorado Puzzle Laser Frenzy Nimuh
KOMENTARZE

Wynik działania (9 + 0):

Regulamin
Gość:
aras a dwa
+0
2011-02-18 18:28:05
Bardzo fajna gierka tylko krótka ale i tak polecam.
Gość
+0
2010-06-13 16:06:09
swietne, tylko szkoda,ze krotkie.
Gość
+0
2009-07-11 10:47:07
grać sie w to nieda
Gość
+0
2009-07-11 10:16:28
mi się ściągać nie chce
nemrod47
+0
2009-06-05 14:23:40
Nie ma możliwości zapisu, ale gra jest na tyle krótka, że można ją spokojnie przejść za pierwszym podejściem. Więc save jest raczej zbędny.
Gość
+0
2009-06-05 00:23:32
Gra fajna ale czy da się tu robić sava?

1