PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Pawcio
3
Pobierz:
Dodany: 2008-03-11
Artykuł: Pawcio

Dynamika
Grywalność
Fani Zeldy będa zachwyceni
Po dłuższym czasie nudzi
Mało urozmaicona
INFORMACJE
Gatunek: Zręcznościowe
Licencja: freeware
Data wydania: 2006
Pobrań: 389
Producent: Fendez Gaming
Wymagania sprzętowe:
brak danych
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

Zelda's Rupees

Zelda's Rupees Zelda's Rupees Zelda's Rupees
OCEŃ
Zelda. Na tę nazwą wiele osób (szczególnie konsolowców) staje na baczność. Przygody elfa Linka bawiły przez wiele lat zarówno młodszych jak i starszych. W dzisiejszej propozycji również mamy do czynienia z ubranym na zielono bohaterem, ponieważ przyszedł czas na nietypowy reamake.

 Tym razem twórcy postanowili odłożyć na bok ratowanie świata. Motyw tegoż tytułu jest iście banalny. Nasz heros musi zebrać jak najwięcej spadających diamentów. Każda z błyskotek daje nam punkty. Rozbieżność to od 1 za zielony kolor do 500 za żółty. Zbieranie ich jest przecież motywem przewodnim. Aby nie było za łatwo, starają się nam przeszkodzić spadające z nieba strzały, bomby, szkielety i ohydne łapska. U góry ekranu mamy życie. Oczywiście nie muszę chyba mówić co się stanie jeśli je całkowicie stracimy. Na szczęście stan zdrowia poprawiają małe serduszka. Kolejną zaletą jest bardzo długa lista wyników online. Może uda wam się na nią dostać(mnie się nie udało). Pod uwagę należy wziąć również fakt, iż za każdym razem zmagania toczymy na innej planszy. Ostatnią zaletą jest dynamika. Musimy być bardzo spostrzegawczy i szybcy, aby utrzymać Linka jak najdłużej przy życiu. W zasadzie tylko tyle mogę napisać. Rozgrywka jest naprawdę bardzo przyjemna i grywalna, ale... No właśnie, wszyscy się chyba domyślają o jakim "ale" chce wspomnieć. Zabawa bardzo szybko się nudzi i to jest największy mankament gry.

 Na szczęście wspomniany minus rekompensuje nam przyjemna grafika. Postacie są może trochę kanciaste, ale kolorowe. Już po chwili nasze oczy zarzuci ogromna paleta barw. Muzyka i dźwięki również stoją na przyzwoitym poziomie i niczego złego zarzucić im nie mogę.

 Na koniec tego krótkiego opisu mogę powiedzieć, iż w Zelda's Rupees gra się naprawdę fajnie. Szkoda, że twórcy jej nie urozmaicili, bo wtedy mielibyśmy do czynienia z naprawdę bardzo dobrą produkcją.

Może Ci się spodobają

Empyreal Nocturne Sea Wolves Bombermania
KOMENTARZE

Wynik działania (3 + 0):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2012-07-27 16:48:55
Żaden Remake, a nieoficjalna przeróbka. Że wy czegoś takiego nie wiecie...
Gość
+0
2011-10-02 18:24:37
Skoro chodzi o rupeesy to bohaterem powinien być Tingle, a nie Link.
Spokojny
+0
2008-03-11 17:42:42
uu troche sie zawiodłem, myślałem że chodzi się po mapkach i zbiera poukrywane diamęty a nie takie coś
Zyper
+1
2008-03-11 15:08:06
Drugi fan Zeldy nie jest zachwycony... Dałbym jeden ale za wyniki online daje 2...

zbysheck
+1
2008-03-11 14:42:43
Jeden fan Zeldy nie jest zachwycony. Ciekawa tematyka nie wystarczy żeby zrobić dobrą grę. Przeszedłęm kilka Zeld ale ta gra to raczej wytwór żerujący na popularności serii, z cudzymi sprite'ami. Przy odrobinie wprawy można takie coś napisać w kilkanaście minut.

1