PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Jan Giemza
Dodany: 2015-05-19
Artykuł: Jan Giemza

INNE Z TEMATU

 

Dziś premiera Wiedźmina 3

 

Trudno przeoczyć to wydarzenie, nawet jeśli siedzi się w pieczarze (odkąd w pieczarach ma się dostęp do Facebooka), ale dla porządku napiszmy: to właśnie dziś, 19 maja, debiutuje trzecia część Wiedźmina.

 

Kto korzystał z zamówienia przedpremierowego, będzie mógł (miejmy nadzieję) odebrać swoją upragnioną przesyłkę. W pudełku każdej edycji standardowej, poza płytą DVD, znajdzie się soundtrack, instrukcja, krótkie kompendium wiedźmińskiego świata, mapa i naklejki. Całkiem nieźle jak na zwykłe wydanie.

 

Po instalacji gry czeka jeszcze na pobranie pierwsza aktualizacja, która poprawia przede wszystkim błędy techniczne, dotkliwe szczególnie dla posiadaczy PlayStation 4. Dziś do pobrania będą również pierwsze 2 z 16 zaplanowanych DLC: niewielkich dodatków, które Redzi chcą wypuszczać za darmo co tydzień. Znajdą się wśród nich m.in. nowe fryzury dla Geralta i dodatkowe zlecenia na potwory.

 

Studio poinformowało, że dotychczas złożono ponad 1,5 mln zamówień przedpremierowych; dla porównania, Wiedźmin 2 pół roku po premierze przekroczył zaledwie barierę miliona. W połączeniu z niezwykle wysokimi ocenami (średnia ocen 92/100 na Metacriticu), trudno nie zachwycać się nowym dziełem warszawskiego studia.

 

http://thewitcher.com


Informacje dodatkowe:

KOMENTARZE

Wynik działania (6 + 6):

Regulamin
Gość: