PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Jan Giemza
Dodany: 2012-09-24
Artykuł: Jan Giemza

INNE Z TEMATU

 

Torchlight II zbiera pozytywne recenzje

 

 

Torchlight II zadebiutował ledwie kilka dni temu, ale już zdążyły pojawić się jego pierwsze recenzje. Czy ekipie Runic Games udało się stworzyć hack'n'slash lepszy od Diablo III, pełen świeżych pomysłów i po prostu wyjątkowo grywalny? Cóż, wiele wskazuje na to, że… tak!

 

Eurogamer wystawił grze bardzo wysoką – zwłaszcza jak na ten serwis – notę 9/10. "O ile pierwszy Torchlight zdobył popularność głównie dzięki przedłużającej się absencji Diablo 3, o tyle sequel może być dla niego rzeczywistą alternatywą". Redakcja chwali możliwość grania off-line oraz po LAN-ie.

http://www.eurogamer.net/articles/2012-09-24-torchlight-2-review

 

IGN ocenił produkcję na 9.1 w 10-stopniowej skali. Wśród plusów wymieniono m.in. doskonały system zdobywania przedmiotów i masę questów do wykonania, do minusów zaliczono taką sobie fabułę.

http://uk.ign.com/articles/2012/09/21/torchlight-ii-review

 

Joystiq również uznał Torchlight II za grę wartą "dziewiątki". Chociaż redakcja narzeka na niedopracowany multiplayer, chwali równocześnie rewelacyjny design całości i masę treści, co w połączeniu z niską ceną (20 dolarów) sprawia, że trudno lepiej wydać te pieniądze.

http://www.joystiq.com/2012/09/20/torchlight-2-review/

 

Ogółem, średnia ocen wg serwisu gamerankings.com wynosi obecnie 90,50%. No, powiedzcie sami, czy potrzebujecie jeszcze jakiejś zachęty?

 

;


Informacje dodatkowe:

KOMENTARZE

Wynik działania (9 + 1):

Regulamin
Gość: