PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Kola256
1
Pobierz:
Dodany: 2007-09-09
Artykuł: Kola256

Saper w nowej oprawie graficznej...
... + animacje wybuchu
Edytor plansz
Brak zmian w rozgrywce
Pomysł już dawno wyeksploatowany
INFORMACJE
Gatunek: Logiczne
Licencja: freeware
Data wydania: 2003
Pobrań: 355
Wymagania sprzętowe:
Brak danych
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

1 Free Minesweeper

1 Free Minesweeper 1 Free Minesweeper 1 Free Minesweeper
OCEŃ

Czy jest jeszcze ktoś, kto pamięta standardową, znaną szczególnie użytkownikom systemu Windows 95 i 98 grę Saper? W sumie mogłem sobie darować to pytanie, gdyż znam grupę ludzi, która wciąż chętnie pogrywa w to dzieło. Do takich osób skierowana jest dzisiejsza produkcja.

 1 Free Minesweeper to nic innego, jak tradycyjny Saper z poprawioną oprawą graficzną. Jeśli myślisz, że przygotowano nowe plansze i dodano fabułę (tak, tak, w dzisiejszym świecie gier freeware i shareware wszystko jest możliwe), to niestety muszę Cię zmartwić. Nowa oprawa graficzna to jedyne udogodnienie. Dla tych, którzy uchowali się w świecie darmowych produkcji i nie wiedzą na czym polega ta gra, krótkie wyjaśnienie zasad. Zadanie gracza polega na oczyszczeniu planszy z min. Aby to zadanie nie ograniczało się do strzelania na chybił ? trafił, wolne od min punkty zawierają cyferki, informujące z iloma minami styka się dany prostokącik. Jeśli uważasz, że w danym punkcie może znajdować się owa mina, wystarczy że zaznaczysz go lewym przyciskiem myszy. Nad tabelą znajduje się informacja, ile zagrożonych wybuchem punktów znajduje się na danej planszy, oraz czas jaki minął od początku zabawy. Im szybciej zdołasz oczyścić całe pole, tym rzecz jasna wyższe miejsce zajmiesz w tabeli wyników.

 Maniacy gry Saper mogą wreszcie pobawić się w tę grę w zupełnie nowej szacie graficznej. Jeśli dawno w nią nie grałeś, a chcesz sobie przypomnieć dawne czasy, pobierz prezentowaną dziś wersję Wszyscy inni, którzy już mają dosyć tej zabawy logicznej ? lepiej poszukajcie sobie w naszej bazie innej produkcji, bo 1 Free Minesweeper niczym oryginalnym was nie zaskoczy.


Może Ci się spodobają

Doogleberry 2 10 Talismans Abstractica
KOMENTARZE

Wynik działania (6 + 5):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2007-09-09 20:52:22
IMHO saper w nowej oprawie graficznej nie ma klimatu poprzednika D;

1