PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Medard
3
Pobierz:
Dodany: 2005-06-11
Artykuł: Medard

Dźwięki
INFORMACJE
Gatunek: Zręcznościowe
Licencja: freeware
Data wydania: 2005
Pobrań: 1878
Producent: Onekit
Wymagania sprzętowe:
P II 300Mhz, 32MB RAM, DirectX 8.1, 3D card 8MB VRAM
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

Onekit Enigmaze 3D

Onekit Enigmaze 3D Onekit Enigmaze 3D Onekit Enigmaze 3D
OCEŃ
Pomysł zbierania kuleczek i unikania tym samym wrogów, był już tyle razy powielany, że powoli zaczyna ta sytuacja nudzić. Czy naprawdę autorom brak własnych pomysłów na dobrą grę? Czy opierając się na starych hitach, spodziewają się uznania dla swojej produkcji? Myślę, że tak, bo inaczej takie gry by nie powstawały, jednakże żyją w błędzie. Czasy się zmieniają tak jak i gusta graczy, którzy wymagają czegoś więcej, czegoś bardziej ambitnego.

 Grę, którą przedstawiam, cechuje stary pomysł zbierania kuleczek w celu zakończenia danego poziomu. Postać, którą przyjdzie nam pokierować, wygląda tak dziwnie, że trudno porównać ją do czegokolwiek. Naszymi wrogami są żaby, prawdopodobnie mają chyba za zadanie zirytowanie gracza do stanu totalnej frustracji, a to ze względu na brak zdecydowania, w którą stronę się kierować. Autorzy troszkę przesadzili z ilością przeciwników, przez co gra bywa bardzo trudna, miejscami wręcz za trudna. Jest jednak coś w tym produkcie, co ma szansę przyciągnąć na dłużej do monitora i uratować jej dobre imię…jest to grafika.

 Świat w Onekit Enigmaze 3D jest przedstawiony w przepięknym trójwymiarze. Kolorystyka oraz bardzo staranne wykonanie poziomy, cieszą oko, szczególnie rośliny. Z dźwiękami jest już trochę gorzej, najczęściej przyjdzie nam wysłuchiwać rechotanie żab (z oczywistych powodów) oraz dość dziwnego stukania podczas poruszania się naszej postaci. Mimo usilnych starań, nie udało mi się usłyszeć muzyki, a szkoda, bo faktycznie wyczuwalnie jej tam brakuje. Ruchy naszego stworka są „kwadratowe” to znaczy, że możemy poruszać się tylko w kierunkach wschodu, zachodu, północy i południa. Ze względu na bogatą roślinność w grze, często będzie ona zasłaniała nam widok i powodowała przypadkowe natrafienie na przeciwników, na szczęście jest możliwość przybliżania i oddalania kamery klawiszami „+” i „-„ dzięki czemu możemy indywidualnie ustawić sobie widok tak, aby było wszystko dobrze w miarę widzialne.

 Onekit Enigmaze 3D jest grą dobrze wykonaną pod względem graficznym, naprawdę autorzy się wykazali. Niestety fabuła i przeciwnicy błagają o pomstę do nieba. Gdyby świat tej produkcji owinąć w ciekawą i wciągającą historię, odczucia w czasie grania były by o wiele lepsze, a tak musimy się zadowolić tym, co mamy, czyli z typowym średniakiem. Idealna gra dla mało wymagających osób, reszta raczej się zawiedzie.

Może Ci się spodobają

Icarus' Flight Limbo Mtp Target
KOMENTARZE

Wynik działania (2 + 1):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2007-02-12 15:42:56
może byc
Gość
+0
2005-06-20 19:47:24
fajna tylko sie troche zacina
Gość
+0
2005-06-18 17:29:47
super

1