PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Questor
3
Pobierz:
Dodany: 2007-09-14
Artykuł: Questor

fizyka
oprawa audiowizualna
INFORMACJE
Gatunek: Zręcznościowe
Licencja: freeware
Data wydania: 2007
Pobrań: 765
Producent: Kloonigames
Wymagania sprzętowe:
działający PC
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

The Amazing Flying Brothers

The Amazing Flying Brothers The Amazing Flying Brothers The Amazing Flying Brothers
OCEŃ
Od dziecka podziwiałem skoczków cyrkowych. Niezwykła wręcz koncentracja i zręczność pomaga złapać drążek we właściwym momencie, robiąc przy okazji kilka ewolucji w powietrzu. Każdego dnia ryzykują swoje życie, za marną gażę, ku uciesze publiczności. Zawsze zadawałem sobie pytanie: co myśli przed startem? Żegna się w duchu z rodziną, modli się, liczy na szczęście, które dotychczas go nie zawiodło? Nigdy się tego nie dowiem, ale są sposoby na to, by przybliżyć do siebie odpowiedź. Jednym z nich jest zagranie w The Amazing Flying Brothers. W grze sterujesz nieskończoną liczbą Niesamowitych Latających Braci (prawdopodobnie ciągle są tworzeni). Cel jest bardzo oczywisty – doprowadzić gapiów do jak najczęstszych „ochów i achów” podczas spektaklu, które to zamieniają się na punkty. Wydaje się to iście dziecięcą igraszką: skoczyć z drążka na drążek i po sprawie. Nic bardziej mylnego. By zrobić nawet najmniej punktowany przeskok należy odpowiednio wybujać cyrkowca, by nabrał odpowiedniej prędkości, szybko obliczyć odpowiedni kąt i dać mu „polecieć”, co i tak nie zawsze się udaje. Wszystko zawdzięczamy niezwykle realistycznej fizyce otoczenia, dającej o sobie znać w każdej sekundzie. W The Amazing Flying Brothers istnieje mnóstwo, można by powiedzieć, combosów, dzięki którym możemy pobijać swoje stare rekordy. Każda akcja inna od upadku na twardą ziemię namiotu cyrkowego jest podkreślana dużym napisem i wiwatem publiczności. Mam nadzieję, iż nie muszę mówić o tym, że im więcej obrotów i poprawnych lądowań, tym wynik jest lepszy. Niestety, jak to już bywa z produkcjami na stronie Experimental Gameplay Project, żywotność tej produkcji jest bardzo marna. Każda z nich ma to coś wyróżniające je z tłumu gier freeware, tą Moc, która potrafi mnie przyciągnąć jak magnes gwóźdź. Nie jest jednak zbyt silna, zbyt wykorzystana, by trzymać przy sobie dłużej niż trzy minuty. Jednym ze znanych mi elementów tejże Mocy jest oprawa graficzna. Szara, ponura scena pełna dźwięków skręcanych karków i nieodpowiednia do wydarzeń radosna muzyka zrobiła na mnie duże wrażenie. The Amazing Flying Brothers należy do wąskiego grona pięciominutówek. Dysponuje dużym potencjałem, który nie został właściwie wykorzystany. Nie oznacza to, iż jest stracona - warto zagrać w tą nieskomplikowaną i przyjemną produkcję choćby (a może w tym przypadku aż) chwilę.

Może Ci się spodobają

Huey Building Panic Snowy: Obiadowa gorączka
KOMENTARZE

Wynik działania (3 + 3):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2008-06-17 17:49:46
(to ja z poprzedniego komentarza, tego z błędem "chopek w powietrzu") I moim zdaniem gra wcale nie jest na 3 minuty. Zagrałem w nią i mnie wciągła na pół godziny.
Gość
+0
2008-06-17 17:42:04
A ja znalazłem inny błąd. Jak rozpędzisz naszego "ryzykanta" i zrobisz tak, żeby walnął w ziemie, następnie poślizgnie się do tego takiego że tak powiem "ogrodzenia" i się odbije w powietrze, to w momencie gdy pojawi sie następny "cyrkowiec" , ten poprzedni, zostanie w powietrzu.
Gość
+0
2007-09-26 16:20:22
Ja wam powiem ze gra jest fajna ;p i lubie sobie w nia grac i grac... probowac nowych rzeczy... to kwestia szczescia czesto... a mi najwiecej udalo sie 99 k uzbierac ^^ znaczy uzbierac, dosc szybko, nie na low czy quick chang'ach ;p
Gość
+0
2007-09-18 18:35:31
a ja wam powiem że w tej grze jest jeden mały błąd który pozwala na nam na uzyskanie niejwiększej możliwe j ilości punktów. Aby tego dokonać należy rozpędzić akrobatę na drążku a następniej wystrzelić go w sufit przy rogu okna. Delikwent już nie wraca a punkty się nabijają :P SPRAWDŹCIE TO!
Gość
+0
2007-09-16 10:55:05
"Każdego dnia ryzykują swoje życie, za marną gażę, ku uciesze publiczności. Zawsze zadawałem sobie pytanie: co myśli przed startem? Żegna się w duchu z rodziną, modli się, liczy na szczęście, które dotychczas go nie zawiodło?" A wiadomościach przynajmniej raz na tydzień słyszymy o cyrkowym akrobacie, który stracił życie "in the line of duty"... Mam wrażenie, że autor tekstu przesadza. Mamy XXI wiek, to nie starożytny Rzym. I już od pewnego czasu ludzkości znany jest ten jakże tajemniczy wynalazek zwany skokochronem.
Gość
+0
2007-09-15 07:17:37
Uważam że gra jest bardzo fajna. Ciężka zrobić jakiegoś wypasionego combosa, ale to nic. Szkoda że nie ma tablicy wyników, ale można zrobić screena no nie?
Gość
+0
2007-09-14 22:34:36
Kryk, toteż nie jest ona na dłużej niż na trzy minuty, ale chętnie się ją odpala ponownie by powywijać znów i zasiać arenę mnóstwem ludzików :)
Gość
+0
2007-09-14 17:44:31
Muzyka jest właśnie świetnie dopasowana do gry. Fizyka i grafika też są super. Gra jest trochę trudna, ale fajnie się w nią gra, szczególnie robiąc 4 combosy pod rząd (np. 3 Quick Change a potem super trik za 20000 pkt). BTW: Mój rekord to 54300, kto miał ode mnie więcej? :P
Gość
+0
2007-09-14 14:17:57
Fizyka i grafika jest na poziomie, ale muzyka już raczej nie pasuje do tej gry... Tak jak recenzent napisał: gra dobra, ale na 3 minuty

1