PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
FreeMan09
3
Pobierz:
Dodany: 2011-09-21
Artykuł: FreeMan09

Ciekawy pomysł na rozgrywkę
Problemy z grą w sieci
INFORMACJE
Gatunek: Zręcznościowe
Licencja: freeware
Data wydania: 2011
Pobrań: 76
Producent: Blub GAME
Wymagania sprzętowe:
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Polska wersja językowa Polski
TAGI
INNE Z TEMATU

 

blubSpace

blubSpace blubSpace blubSpace
OCEŃ

Dzisiejsza propozycja to dosyć prosta, aczkolwiek bardzo wciągająca gra. Przejmując kontrolę na statkiem kosmicznym, staramy się zbierać kolorowe kule – dodające do naszego konta odpowiednie wartości punktowe. Oprócz nas, na planszy poruszać się będą inne statki (sterowane przez innych graczy, lub komputer) starające się tak jak my, wywalczyć jak najlepszy rezultat.

Widać wyraźnie, że twórcy stworzyli tytuł, który z założenia miał być nastawiony głównie na zabawę w sieci. Element ten jednak trochę kuleje, głównie ze względu na bardzo małą ilość graczy online, co sprawia, że znalezienie osoby chętnej do gry – często graniczy z cudem. Jednym z rozwiązań tego problemu jest możliwość zabawy przez LAN, jednak w tym przypadku również należy znaleźć chętnych do rozgrywki.

Najwięcej czasu spędziłem na rywalizacji z komputerem, jednak powiem szczerze, że nie stanowiła ona dla mnie jakiegoś większego wyzwania. W wersji jaką testowałem, poziom trudności naszych rywali można było ustawić jedynie na - easy, tak więc nie ma co spodziewać się większego wyzwania. Mam jednak nadzieje, że w przyszłości twórcy wypuszczą nowszą wersję, w której poziom inteligencji naszych przeciwników, będzie choć trochę wyższy, a przez co gra stanie się trudniejsza.

 


 

Rozgrywka opiera się na zbieraniu kolorowych kul, a następnie lokowaniu ich w specjalnej stacji oznaczonej białą kulą. W przestrzeni jakiej się poruszamy - latają meteoryty, których zadaniem jest utrudnić nam rozgrywkę. W opcjach możemy ustawić pomniejsze zasady zabawy, począwszy od – ilości przeciwników, aż po wielkość planszy. Im więcej statków porusza się na lokacji, tym zabawa jest bardziej chaotyczna, ale również ciekawsza.

Na ten moment blubSpace, to produkcja wymagająca jeszcze pewnego szlifu. Miejmy nadzieje, że autorzy poprawią niedociągnięcia, obecnej wersji i w przyszłości wypuszczą produkt, bardziej dopracowany. Jak dla mnie gra zasługuje na ocenę -3/5.


Może Ci się spodobają

Skakající AlkoSkřet Elf Bowling 3 Magic Match
KOMENTARZE

Wynik działania (7 + 9):

Regulamin
Gość: