PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Jan Giemza
4
Pobierz:
Dodany: 2012-02-18
Artykuł: Jan Giemza

biegam i cieszę się życiem
dobry trip
bywa stresująca
INFORMACJE
Gatunek: Zręcznościowe
Licencja: shareware
Data wydania: 2010
Pobrań: 544
Producent: Gaijin Games
Wymagania sprzętowe:
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

BIT.TRIP RUNNER

BIT.TRIP RUNNER BIT.TRIP RUNNER BIT.TRIP RUNNER
OCEŃ

 

Spacja, spacja, dół, góra, spacja, spacja, dół, spacja, spacja, gór… no do diabła!

 

Narzekacie, że współczesne produkcje są zbyt proste? BIT.TRIP RUNNER nie wybacza błędów. I o ile pierwsze poziomy w miarę spokojnie wprowadzają w grę, tak już po kilkudziesięciu minutach rozpoczyna się jazda bez trzymanki. A wtedy utrzymać się na torze jest bardzo, bardzo trudno.

 

BIT.TRIP RUNNER ma bardzo wiele wspólnego z… Guitar Hero. Jak tam, tak i tu trzeba wciskać w odpowiednim rytmie odpowiednie przyciski. Złożony ze zlepku pikseli biegacz porusza się w jednostajnym tempie, a naszym zadaniem jest takie lawirowanie między czyhającymi na drodze przeszkodami, by bezpiecznie dotarł do końca etapu.

 

Oczywiście o pomyłkę niezwykle łatwo. Jeden błąd i zaczynamy od początku. I znów: skok, skok, odbicie, wślizg, skok, kopniak, wślizg… Jeśli idzie nam wystarczająco dobrze i nie pomijamy leżących na trasie "znajdziek", muzyka przyspiesza, nasz biegacz pozostawia za sobą tęczowy świat, a my czujemy się młodzi i radośni.

 

Jest jeszcze jeden bonus: odpowiednio wysoki wynik premiowany jest dodatkowym, oldschoolowym etapem. W zasadzie nie różni się on jednak od typowego poziomu – poza tym, że mamy tylko jedną szansę na jego ukończenie.

 

Na szczęście, poza dość skomplikowanym poziomem "normalnym", twórcy pomyśleli też o "łatwym" (dla hedonistów) i "perfekcyjnym" (dla prawdziwych masochistów).

 

W sumie przygotowano ponad 50 poziomów, podzielonych na trzy odrębne tematycznie strefy. O ile nie należysz do irytującego podgatunku osobników, uważających, że nawet Skyrim jest za krótki, powinieneś czuć się usatysfakcjonowany. Rozgrywka wciąga, chociaż produkcję dobrze odmierzać sobie w niewielkich, ale regularnych dawkach – powiedzmy przez 20 minut dziennie. Ot, tak dla zdrowia psychicznego.

 

BIT.TRIP RUNNER to warta uwagi gra, choć dla niektórych może okazać się nazbyt stresująca. Jeśli jednak taki rodzaj rozgrywki przypadł ci do gustu, mam dobrą wiadomość: w całej serii ukazało się jeszcze pięć innych tytułów: BEAT, CORE, VOID, FATE i FLUX. Miłej zabawy. :)


Może Ci się spodobają

Elf Bowling 3 Banana Run Elf Elfonsinio
KOMENTARZE

Wynik działania (0 + 5):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2012-02-19 19:21:29
faktycznie ,przepraszam
Jan Giemza
+0
2012-02-19 11:02:54
Jak tylko flash? Grałem przez Steama w zwyczajną, desktopową wersję.
Gość
+0
2012-02-19 06:45:24
(-) tylko wersja flash

1