PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Scorpion
3
Pobierz:
Dodany: 2008-04-09
Artykuł: Scorpion

Ciekawy pomysł
Dźwięk
Grafika
INFORMACJE
Gatunek: Zręcznościowe
Licencja: GNU/GPL
Data wydania: 2005
Pobrań: 346
Wymagania sprzętowe:
Procesor 500Mhz, 128 RAM
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

Battleship 88: Iron Hero

Battleship 88: Iron Hero Battleship 88: Iron Hero Battleship 88: Iron Hero
OCEŃ
 Battleship 88: Iron Hero jest produkcją, w której staniemy za sterami amerykańskiego okrętu wojennego i stoczymy walkę o dominację na morzu.

 Po uruchomieniu gry wita nas całkiem przyjemna muzyka w menu. Autorzy przygotowali nam w sumie 25 misji, które w większości na samym początku zabawy będą niedostępne. Gdy uda nam się odblokować jedną automatycznie będziemy mogli przejść do następnego poziomu. Wszystkie misje wyglądają bardzo podobnie- musimy zlikwidować wszystkie samoloty oraz okręty przeciwnika poruszające się na mapie. Obiekty nieprzyjaciela będą zaznaczone na radarze co w znacznym stopniu ułatwi nam nasz cel. Podczas rozgrywki musimy uważać aby nie zderzyć się z okrętem przeciwnika, ponieważ gdy przydarzy nam się coś takiego to wtedy natychmiastowo ujrzymy napis „game over”.

 Sterujemy za pomocą klawiatury i myszki. Przyciskami- s,w ustalamy prędkość naszego obiektu, natomiast wciskając- a,d obracamy go. Z kole „gryzoniem” będziemy celowali oraz strzelali w statki oraz myśliwce nieprzyjaciela.

 Jeżeli uda nam się przejść misję w odpowiednim czasie ustalonym przez autorów, będziemy mogli włączyć „chaty” dostępne w menu. Dzięki nim nasza zabawa będzie znacznie prostsza i łatwiej będziemy pokonywali kolejne etapy.

 Grafika w grze jest dwuwymiarowa. Kolejne misję pod względem wizualnym są praktycznie takie same. Jedyne co odróżnia je od siebie to kolor morza. Na pewno jednym z lepszych elementów w tej produkcji jest muzyka, która towarzyszy nam podczas rozgrywki. Wszystkie odgłosy pojawiające się w trakcie gry są dosyć realistyczne.

 Battleship 88: Iron Hero pomimo kilku wad jest całkiem przyjemną produkcją. Polecić ją mogę wszystkim fanom gier zręcznościowych.

Może Ci się spodobają

Frostbite (2011) Super Mario War Bollen
KOMENTARZE

Wynik działania (3 + 7):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2008-04-09 22:05:55
Jest jeden Skren!! Grafa nie powala ale przyjazna dla oka :)
Gość
+0
2008-04-09 20:31:01
Nigdy nie sciągam gry bez screenów... zapowiada sie ciekawie... ale nie wiem czy się opłaca... w sumie za grefike dostała 2 wiec pewnie jest w stylu DOS'a ;)

1