PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Scorpion
3
Pobierz:
Dodany: 2008-04-09
Artykuł: Scorpion

Ciekawy pomysł
Dźwięk
Grafika
INFORMACJE
Gatunek: Zręcznościowe
Licencja: GNU/GPL
Data wydania: 2005
Pobrań: 351
Wymagania sprzętowe:
Procesor 500Mhz, 128 RAM
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

Battleship 88: Iron Hero

Battleship 88: Iron Hero Battleship 88: Iron Hero Battleship 88: Iron Hero
OCEŃ
 Battleship 88: Iron Hero jest produkcją, w której staniemy za sterami amerykańskiego okrętu wojennego i stoczymy walkę o dominację na morzu.

 Po uruchomieniu gry wita nas całkiem przyjemna muzyka w menu. Autorzy przygotowali nam w sumie 25 misji, które w większości na samym początku zabawy będą niedostępne. Gdy uda nam się odblokować jedną automatycznie będziemy mogli przejść do następnego poziomu. Wszystkie misje wyglądają bardzo podobnie- musimy zlikwidować wszystkie samoloty oraz okręty przeciwnika poruszające się na mapie. Obiekty nieprzyjaciela będą zaznaczone na radarze co w znacznym stopniu ułatwi nam nasz cel. Podczas rozgrywki musimy uważać aby nie zderzyć się z okrętem przeciwnika, ponieważ gdy przydarzy nam się coś takiego to wtedy natychmiastowo ujrzymy napis „game over”.

 Sterujemy za pomocą klawiatury i myszki. Przyciskami- s,w ustalamy prędkość naszego obiektu, natomiast wciskając- a,d obracamy go. Z kole „gryzoniem” będziemy celowali oraz strzelali w statki oraz myśliwce nieprzyjaciela.

 Jeżeli uda nam się przejść misję w odpowiednim czasie ustalonym przez autorów, będziemy mogli włączyć „chaty” dostępne w menu. Dzięki nim nasza zabawa będzie znacznie prostsza i łatwiej będziemy pokonywali kolejne etapy.

 Grafika w grze jest dwuwymiarowa. Kolejne misję pod względem wizualnym są praktycznie takie same. Jedyne co odróżnia je od siebie to kolor morza. Na pewno jednym z lepszych elementów w tej produkcji jest muzyka, która towarzyszy nam podczas rozgrywki. Wszystkie odgłosy pojawiające się w trakcie gry są dosyć realistyczne.

 Battleship 88: Iron Hero pomimo kilku wad jest całkiem przyjemną produkcją. Polecić ją mogę wszystkim fanom gier zręcznościowych.

Może Ci się spodobają

All the King's Men Mage Bros Plobb
KOMENTARZE

Wynik działania (7 + 0):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2008-04-09 22:05:55
Jest jeden Skren!! Grafa nie powala ale przyjazna dla oka :)
Gość
+0
2008-04-09 20:31:01
Nigdy nie sciągam gry bez screenów... zapowiada sie ciekawie... ale nie wiem czy się opłaca... w sumie za grefike dostała 2 wiec pewnie jest w stylu DOS'a ;)

1