PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
FreeMan09
3
Pobierz:
Dodany: 2011-09-15
Artykuł: FreeMan09

Bardzo szybka i dynamiczna rozgrywka
Toporne sterowanie
Słabe animacje
INFORMACJE
Gatunek: Sportowe
Licencja: freeware
Data wydania: 2008
Pobrań: 878
Wymagania sprzętowe:
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
TAGI
INNE Z TEMATU

 

Caiman Soccer

Caiman Soccer Caiman Soccer Caiman Soccer
OCEŃ

Dzisiejsza propozycja to przedziwna wariacja na temat piłki nożnej. Gra daje nam możliwość rozegrania emocjonujących meczów, w których zamiast ludzi po boisku biegać będą człekokształtne krokodyle.

Tytuł pozwala nam na wybór jednej z szesnastu drużyn i rozegrania - spotkania towarzyskiego, mistrzostw świata, lub treningu. Ogólnie wydaje mi się, że autorzy do trybów gry przyłożyli się dosyć średnio. Mistrzostwa świata to jedynie pokonywanie kolejnych rywali (nie ma grup, remis po dogrywce uznawany jest za porażkę), natomiast – praktyka – to po prostu granie całą swoją drużyną przeciwko - bramkarzowi rywala (brakuje mi tutaj możliwości ćwiczenia np. karnych czy rzutów wolnych).

Jak wspomniałem wcześniej drużyn w grze jest szesnaście (jedną dodatkową można odblokować). Każdy z zespołów różni się od siebie trzema parametrami takimi jak – szybkość, technika oraz siła. Przed meczem zapomnijcie o ustawieniach taktycznych i tym podobnych rzeczach, gdyż w tej produkcji ich nie znajdziecie. Gra z założenia miała być lekką i przyjemną gierką, która podchodzi do tematu piłki nożnej, nieco z przymrużeniem oka – i po części taką jest, stawiając przede wszystkim na dynamikę i szybkość rozgrywki, a nie - realizm.

 


 

Sterowanie jest dosyć toporne, co po części zabija radość z zabawy. Przełączanie się pomiędzy określonymi zawodnikami nie działa najlepiej. Często nie możemy przejąć kontroli nad zawodnikiem pomimo, że znajduje się od niej w bliskiej odległości od piłki – co czasem potrafi solidnie zirytować. Poniekąd przez problemy ze sterowaniem gra staje się dosyć trudna, dlatego początkującym radziłbym od razu zaznaczyć poziom – easy – w zakładce poziomu trudności.

Graficznie rewelacji nie ma – styl audiowizualny stoi na dosyć przeciętnym poziomie. Wyraźnie zawodnikom brakuje animacji, przez co ich zachowania się na boisku wyglądają niekiedy komicznie. Słabo prezentuje się np. bramkarz, który mam wrażenie posiada wyłącznie kilka średnio wyglądających animacji.

Caiman Soccer to niewątpliwie tytuł jaki nie zachwyca i jest dosyć przeciętny zarówno pod względem wizualnym jak i ogólnego fanu płynącego z rozgrywki. Gra posiada wiele niedociągnięć, aczkolwiek jest bardzo dynamiczna, przez co może się spodobać fanom starszych bardziej zręcznościowych produkcji traktujących o futbolu. Jak dla mnie 3/5.


Może Ci się spodobają

blubVolley Deluxe Ski Jump Football Challenge 2008
KOMENTARZE

Wynik działania (6 + 5):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2012-11-21 15:04:11
nie umiem pobrać
FreeMan09
+0
2011-09-16 08:15:53
To nie jest gra dnia, tylko najnowsza dodana do naszego serwisu.
Gość
+0
2011-09-16 06:37:53
ho ho ho ale fajna gra... ............... a jaka "oryginalna" :)......żenada:(
czemu ta gra jest grą dnia? czym sobie na ten tytuł zasluzyla

1