PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Kola256
4
Pobierz:
Dodany: 2007-02-08
Artykuł: Kola256

możliwość gry sieciowej oraz w 5 osób przy jednym komputerze
dołączony edytor
INFORMACJE
Gatunek: Sportowe
Licencja: freeware
Data wydania: 2005
Pobrań: 2673
Producent: Shawn64 Games
Wymagania sprzętowe:
brak danych
Dodatkowe opcje:
Internet/LAN & Kilku graczy przy 1 komputerze, Rekordy online
Język:
INNE Z TEMATU

 

Mini Golf Pro

Mini Golf Pro Mini Golf Pro Mini Golf Pro
OCEŃ
Minigolf to gra wymyślona w Stanach Zjednoczonych w 1927 roku. Zadanie gracza polega na wbiciu małej piłeczki do dołka za pomocą kija golfowego. Osoba, której ta sztuka na określonym stanowisku uda się w najmniejszej liczbie uderzeń piłki, otrzymuje najwięcej punktów. Ta odmiana tradycyjnego golfa stała się alternatywą dla znudzonych ciągłym szukaniem zagubionej piłeczki na rozłożystym terenie. Gra jest szybka, wymaga dobrego opanowania techniki i, co najważniejsze, aby się dobrze bawić nie potrzeba dużych nakładów finansowych i kondycji. A co powiesz Graczu na połączenie tej dyscypliny z trybem arcade? Chcesz się przekonać, co miałem na myśli? Wobec tego zapraszam do dalszej lektury.

 Autor Mini Golf Pro przygotował 27 tradycyjnych dołków, a także 6 mini gier, związanych oczywiście z motywem przewodnim produkcji. Poziomy różnią się znacznie między sobą, co zapewnia ciągłość dobrej zabawy. W zdobyciu maksymalnej liczby punktów przeszkadzają rampy, pochylnie, wiatraki lub drobne zbiorniki z wodą. Gra sprowadzałaby się do tradycyjnego mini-golfa, gdyby nie kilka ?udziwnień?. Otóż na mapie porozrzucane są wszelkiego rodzaju bonusy, pozwalające na przyspieszenie prędkości piłeczki, a także na uzyskanie dodatkowego jej odbicia. Ciekawym uzupełnieniem recenzowanej produkcji są wspomniane wcześniej mini gry, gdzie mamy okazję zagrać w mini-golfa na polu minowym czy poćwiczyć zręczność w przebijaniu piłeczki po platformach do góry. Zachęcam Graczy do odkrywania samemu uroków pozostałych mini gier, naprawdę warto.

 Oprawa graficzna wielu osobom wyda się cukierkowa i zbyt kolorowa. Oddaje jednak świetnie klimat pola mini-golfowego. Jeżeli chodzi o odwzorowanie zasad fizyki podczas lotu piłeczki, nie można mieć zastrzeżeń, co wpływa pozytywnie na realizm. Świetnie przygotowano zmianę pór dnia i oświetlenie stanowiska. Dźwięki dochodzące z pola są również realistyczne; jedynym mankamentem jest muzyka, która nie przeszkadza, ale po pewnym czasie staje się nużąca. Szkoda tylko, że autor przygotował tak mało dołków. Na szczęście gra zawiera edytor, przy pomocy którego mamy okazję stworzyć własne mapy, według osobistej wizji. O wysokiej ocenie dla tego produktu przesądziła obecność trybu multiplayer, a także możliwość gry w aż 5 osób przy jednym komputerze.

 Zawsze twierdziłem, że gry zrobione w Game Makerze, The Games Factory czy innym RPG Makerze z zasady nie mogą być dobre. Upływ czasu i mnogość przetestowanych dzieł amatorskich sprawiły, że to stwierdzenie nie ma już dla mnie uzasadnienia. Mini Golf Pro tylko upewnił mnie w tym przekonaniu. Bez skrupułów mogę stwierdzić, że jest to jeden z najlepszych, darmowych mini-golfów, dostępnych w sieci. Jeśli lubisz gry z gatunku sportowych, z pewnością docenisz to dzieło. Polecam

Może Ci się spodobają

Table Tennis Pro YetiSports 2 Deluxe Ski Jump 3
KOMENTARZE

Wynik działania (1 + 6):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2007-02-13 13:35:59
Jak to jest freeware to ja jestem Mandaryna. [To widocznie jesteś, bo to freeware.- zauważył Kola256]
Gość
+0
2007-02-11 23:00:16
Bardzo lubię tę grę. Jest naprawdę luzująca. Szkoda, że autor popełnił samobójstwo - miał chłopak talent :(.
Gość
+0
2007-02-11 03:00:28
Beznadzieja
Gość
+0
2007-02-09 21:36:45
Nie no, mini golfy są fajne od czasu do czasu :)
Gość
+0
2007-02-09 21:01:57
jaka to gra golf i to wrzucili xD ale w wolnych chwilach mozna zagrac
Gość
+0
2007-02-08 11:26:31
Recka bardzo dobra, gierka chyba też, ale jesazcze nie wiem, bo właśnie ściągam.
Gość
+0
2007-02-08 11:09:17
Fajnie wygląda, ściągnę.

1