PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Roki
4
Pobierz:
Dodany: 2005-10-18
Artykuł: Roki

piękna oprawa
120 zróżnicowanych plansz!
potwornie wciąga!!!
INFORMACJE
Gatunek: Puzzle
Licencja: shareware
Data wydania: 2005
Pobrań: 2163
Producent: Pi Eye Games
Wymagania sprzętowe:
CPU 450 MHz, 64 MB RAM
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język:
INNE Z TEMATU

 

Circulate

Circulate Circulate Circulate
OCEŃ
W dzisiejszych czasach, przy dużej konkurencji bardzo trudno stworzyć dobrą, oryginalną grę, która będzie posiadała proste i jasne reguły, a przy tym wszystkim będzie oferowała dużą grywalność oraz żywotność. Wszystkie, wyżej wymienione cechy posiada produkcja firmy Pi Eye Games o trafnym tytule Circulate.

 Akcja rozgrywa się na planszy w kształcie koła, gdzie przy użyciu określonej ilości kul musimy wykonać odpowiednie zadanie. Wciskając odpowiednie klawisze możemy, a nawet musimy obracać plansza, co powoduje przemieszczanie się kuli. Do ukończenia czeka aż 120 plansz, oferujących bardzo zróżnicowane zadania. Na początku należy przykładowo doprowadzić kulkę do pojemnika, przeprowadzić kulę przez labirynt, czy doprowadzić do sytuacji by określone kulki w danym kolorze się połączyły. Na początku zadanie nie sprawiają większych trudności, ale w dalszym etapie gry zadania stają się bardziej wymagający i wymuszają na Graczu kombinowania. Co powiecie na zadanie, gdzie w małym okręgu na środku planszy zamknięta jest olbrzymia kula, a naszym zadaniem jest doprowadzić do sytuacji, gdzie kilkanaście innych, mniejszych kulek będzie się stykać z olbrzymem? Są również misje, gdzie znajdziemy kilkadziesiąt różnokolorowych kuleczek, a Gracz musi je posegregować tak, by wszystkie kulki w danym kolorze stykały się ze sobą. W Circulate spotkamy też bardziej złożone zadania, gdzie do szczęśliwego ukończenia planszy wykorzystamy elementy otoczenia jak np. bomby, które zniszczą lodowe głazy, torując tym samym drogę małej kulce, czy magnez, który zatrzyma metalowe kule oddzielając je od reszty. Są też bardziej oryginalne zadania: plansza naśladująca grę Bloobs, czy taka, w której w labiryncie znajdują się blokady, przez które Gracz musi przeprowadzić mnóstwo maleńkich kuleczek. Podsumowując: plansz jest dużo, są zróżnicowane i każda z nich wymaga indywidualnego pomysłu na przejście.

 Oprawa wizualna wykonana została bardzo dobrze. Pastelowe kolory w połączeniu z odpowiednim dobraniem barw na poszczególnych poziomach wypada wspaniale. Podobnie jest z udźwiękowieniem, które umila zabawę. Circulate polecam wszystkim, niezależnie od wieku. Ta gra każdemu się spodoba!

Może Ci się spodobają

Monsterz Jigetiser Xmas Gifts 5 Webetiser Puzzle-Best of 2004
KOMENTARZE

Wynik działania (5 + 10):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2011-07-23 21:16:22
jaki jest kod? pisac na gg 4705659
Gość
+0
2007-07-17 14:13:24
Super gierka doszłem do 68 lvl :D:D:D:D:D:D:D (ale czas mi sie skończył :()
Gość
+0
2006-11-10 15:07:17
super gierka,naprawdę wciąga ale jak się chce pograć dłużej trzeba ją kupić.....skąd się bierze ten klucz ? [Zgaduję że ze strony producenta. - dop. Nazgut
Gość
+0
2005-10-24 20:00:16
Na prawdę świetna ta gra :)

1