PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Jan Giemza
2
Pobierz:
Dodany: 2013-10-07
Artykuł: Jan Giemza

sympatyczny pomysł
nawet wciąga
to tylko nakładka na bardzo już starą grę
INFORMACJE
Gatunek: Zręcznościowe
Licencja: freeware
Data wydania: 2013
Pobrań: 207
Producent:
Wymagania sprzętowe:
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

Donkey-Me

Donkey-Me Donkey-Me
OCEŃ

Donkey-Me: Raiders of the Lost Ark należy traktować jako początek większej serii gier. Twórca postawił sobie za cel przerobienie klasycznego Donkey Konga na modłę najpopularniejszych filmów hollywoodzkich.

 

Jak łatwo wywnioskować z tytułu, na pierwszy ogień poszedł Indiana Jones – stylistyka pozostaje więc zbliżona do klasycznego tytułu Nintendo. Ciekawi mnie, jakie inne tytuły wybierze Bruno R. Marcos – opierając się na jego wcześniejszych produkcjach (The Battle of Endor, Bruce Lee 2), obstawiam Gwiezdne Wojny i Wejście Smoka.

 

Za wyjątkiem poprawionej nieco i zmodyfikowanej oprawy graficznej, Donkey-Me to niemal ten sam Donkey Kong, co przed laty. Z pewnym wyjątkiem: poziom trudności jest tak wyśrubowany, że nawet po ukończeniu pierwszego poziomu będziesz się czuł, jakbyś osiągnął coś niezwykłego. Nie ma przebacz – chwila zawahania w drodze na szczyt i zaczynasz od nowa. A żyć niewiele…

 

Trudno ocenić Donkey-Me jako zupełnie samodzielny tytuł, bo to właściwie wariacja na temat klasyka, którego – z racji wieku i pozycji w historii elektronicznej rozrywki – w ogóle nie powinno się już poddawać pod osąd. W produkcji Marcosa zabrakło mi jednak pewnego szaleństwa i choć minimalnych prób odświeżenia dość siermiężnego pomysłu na rozgrywkę. Zmiana wyglądu przeciwników i dodanie chwytliwego motywu przewodniego to jednak zbyt mało, by współczesnego gracza zainteresować na dłużej.


Może Ci się spodobają

Gun Dude Snowy: Obiadowa gorączka Dumb Ways to Die 2: The Games
KOMENTARZE

Wynik działania (2 + 1):

Regulamin
Gość:
skorotrzeba..
+0
2013-10-07 21:58:53
e tam dobra to jest arkadówka i zawsze warto do niej wrócić popykać:)rimejczek fajny , no:)

1