PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Jan Giemza
4
Pobierz:
Dodany: 2013-11-26
Artykuł: Jan Giemza

prosty, ale chwytliwy pomysł
duuuumb ways to dieee...
jest za darmo
po godzinie się nudzi
INFORMACJE
Gatunek: Zręcznościowe
Licencja: freeware
Data wydania: 2012
Pobrań: 607
Producent:
Wymagania sprzętowe:
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

Dumb Ways to Die

Dumb Ways to Die Dumb Ways to Die Dumb Ways to Die
OCEŃ

Zacznijmy od piosenki.

 

 

Dumb Ways to Die to bez dwóch zdań najlepsza kampania przypominająca o zachowywaniu zasad bezpieczeństwa. Podziwiam twórców, że ten z zasady nudny i poważny temat zdołali przekazać w formie wideo, które ma już ponad 65 milionów wyświetleń na YouTube.

 

Ale to nie wszystko. Zrobili też grę.

 

Dumb Ways to Die na iOS i Androida to prosta, ale naprawdę udana produkcja, bazująca na sprawdzonym pomyśle. Kojarzycie Hardest Game Ever – 0.02? Jeśli nie, wyjaśniam: chodziło tam o to, by wykonać w jak najkrótszym czasie szereg prostych, ale często podchwytliwych zadań.

 

Tutaj jest podobnie, tyle że kolejne wyzwania wybierane są losowo, a czas na ich wykonanie stopniowo się skraca, więc prędzej czy później dochodzisz do momentu, gdy tracisz trzecie życie i musisz zaczynać od początku.

 

Zadania nie należą do skomplikowanych, ale jednocześnie fajnie wykorzystują możliwości urządzeń dotykowych. W jednej chwili zatykamy palcami dziury po kulach, w następnej dmuchamy w mikrofon, by samolot wzbił się w powietrze, a chwilę potem balansujemy telefonem, starając się utrzymać postać w pionie. Jak wspomniałem: nic trudnego. Chyba że na wykonanie każdej czynności masz jakieś trzy sekundy...

 

Kolejne próby nagradzane są nowymi minigrami oraz postaciami, które stopniowo zapełniają peron w menu głównym. W sumie zabawy jest może na godzinę, ale gwarantuję, że będzie to dobrze spędzony czas. Jeśli szukasz dobrej, darmowej produkcji, która nie atakuje cię przy okazji mikrotransakcjami, właśnie ją znalazłeś. Tylko pamiętaj, by nie odpalać jej na stacji metra. :)


Może Ci się spodobają

Super Transball 2 Pipiru II practice Igneous
KOMENTARZE

Wynik działania (8 + 3):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2013-11-27 16:23:32
Bardzo fajny pomysł, jestem za ! :) Nie zagram bo nie mam telefonu, ale ważne, że w końcu coś dobrego i przyjemnego.

1