PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Kola256
3
Pobierz:
Dodany: 2010-06-15
Artykuł: Kola256

Fizyka
Interakcja otoczenia
Kilka rodzajów broni
Tylko jedna mapa
INFORMACJE
Gatunek: Strzelanki
Licencja: freeware
Data wydania: 2010
Pobrań: 601
Producent: Sakis25 Games
Wymagania sprzętowe:
Brak danych
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
TAGI
INNE Z TEMATU

 

Extinction 3D

Extinction 3D Extinction 3D Extinction 3D
OCEŃ
25 marca 2012 roku. Pół roku temu mieszkańcy niewielkiego rosyjskiego miasteczka przeprowadzili protest przeciwko istniejącej w pobliżu elektrowni atomowej. Ów protest nie wywarł jakiegokolwiek zainteresowania wśród władz. Zaledwie tydzień po wspomnianej pikiecie doszło do tragedii - nastąpił wybuch w elektrowni. Toksyczne opary zanieczyściły wodę i powietrze i już po kilku dniach całe miasto zostało skażone. Doszło do mutacji nowego wirusa, który zamienił mieszkańców w zombie. Tych kilku, którym udało się przetrwać, oczekuje pomocy.

 Extinction 3D jest strzelanką z widokiem „z góry”, bazującą na starym, wypróbowanym pomyśle gry typu „survival”, znanej m.in. z Crimsonland. Ponownie musimy odeprzeć atak zombie. System rozgrywki jest na tyle wykorzystany, że prawdopodobnie gdyby nie kilka smaczków, gra nie zwróciłaby mojej większej uwagi. Co jest jej największą zaletą? Dopracowanie techniczne. Pomijam tu muzykę i dźwięki, które oczywiście są poprawne i klimatyczne. Mam przede wszystkim na myśli dobrą fizykę. Poza chodzeniem i strzelaniem (dostępnych jest kilka rodzajów broni palnej i granaty), możemy użyć samochodu i walczyć w ten sposób z zombie w nieco inny sposób, co zresztą zalecane jest na początku zabawy, gdyż nie dysponujemy od razu bronią palną. Skończmy jednak wątek fizyki. Bardzo dobrze oddano system poruszania się samochodów, jak również ich interakcję z otoczeniem. Latarnie uliczne, czy drzewa, nie są jak z muru i poddają się naporowi naszego pojazdu, co daje grze spory plus.

 W grze dostępna jest tylko jedna mapa, za to ograniczeni jesteśmy na niej tylko swoimi umiejętnościami. Oczywiście należy przetrwać jak najdłużej. Gra jest zdecydowanie godna uwagi wszystkich fanów tego typu strzelanek. Po raz kolejny mamy dowód, że w Game Makerze można przygotować przyzwoitą gierkę małym nakładem czasu.

Sterowanie:
kursory - ruch
spacja - strzelaj (o ile dysponujesz bronią)
Aby wejść do samochodu, napieraj na niego

Może Ci się spodobają

Invalid Tangram Robocop 2D T2002
KOMENTARZE

Wynik działania (3 + 1):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2011-07-01 07:56:01
nigdzie filmu do tej gry nie moge znaleźć ale z opisu chyba jest fajna
Gość
+0
2010-07-24 18:45:40
Gierka taka sobie 6.7 MB noi + patch 1MB który dodaje te only one map

1