PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Medard
4
Pobierz:
Dodany: 2006-02-06
Artykuł: Medard

Trzy postacie
Muzyka
Fizyka
Menu główne
Nie dla wszystkich
INFORMACJE
Gatunek: Pinballe
Licencja: freeware
Data wydania: 2005
Pobrań: 4206
Producent: XZM productions
Wymagania sprzętowe:
CPU 1.5 GHz, 64 MB RAM, Karta graficzna
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
TAGI
INNE Z TEMATU

 

Factory Pinball

Factory Pinball Factory Pinball Factory Pinball
OCEŃ
Są pewne gatunki gier, w których wydawałoby się, że nie można zmienić już praktycznie niczego. Jednak wyobraźnia ludzka nie zna granic i tak powstają od czasu do czasu produkcje, będące po części oryginałami, a po części nowym tworem. Czy taka mieszanka wychodzi na dobre grom? Tak, jeżeli jest to zrobione na tyle dobrze, aby drastycznie nie odbiegało od narzuconych schematów.

 Co nowego można wymyślić w prostym i starym pomyśle, jakim jest pinball? Zazwyczaj pewne innowacje ograniczały się do planszy (tzn. wszelkiego rodzaju bonusy, pułapki itd.), a co by się stało, gdyby odbiec lekko od standardu i zamiast kulki zastosować – ludzkie i zwierzęce postacie? Factory Pinball odpowiada na to pytanie…

 Plansza gry jest bardzo duża, z umieszczonymi gdzieniegdzie zębatkami, zegarami, wiszącymi skrzyniami i przełącznikami, coś na kształt starej fabryki. Tak jak wspomniałem wcześniej zamiast kulki gramy różnymi postaciami ( hipisem? żyrafą i krową ). Moje największe obawy skupiały się na fizyce, jednak niepotrzebnie. Wszelkie loty i odbicia są odwzorowane fantastycznie. Oczywiście w Factory Pinball istnieją bonusy typu dwie postacie na raz, czy też gratisowa liczba punktów i tu raczej trudno oczekiwać czegoś więcej.

 Grafika jest przyzwoita, nawet ładna, oczywiście jak na specyficznie zardzewiałą planszę. Postacie odwzorowane naprawdę drobiazgowo, każda kończyna porusza się zależnie od natrafianej przeszkody, całkiem miło to wygląda. Oczywiście, czym byłby pinball bez dźwięków i tak w Factory Pinball ich nie zabraknie. Trudno oczekiwać w tej sferze od autorów czegoś wybuchowego, dlatego też koło zębatki ma dźwięk zębatki, a nie futurystycznej melodii. W tle przygrywa wpadająca w ucho muzyka, ten, kto ją dobierał wykonał dobrą pracę.

 Factory Pinball to udana produkcja, która cały czas jest dopracowywana. Odejście lekko od standardu wychodzi tutaj akurat na plus. Autorzy w ramach tego, że w grze zawarta jest jedna plansza, udostępnili dość nieprzystępny edytor, ale jak ktoś ma czas i chęci to może się w nim pobawić. Polecam! Sterowanie: Start - (F1-F4 – zależnie od liczby graczy) Prawa łapka – Shift prawy Lewa łapka – Shift lew.

Może Ci się spodobają

Pinball: INVASION Trap Pinball Roll'm Up
KOMENTARZE

Wynik działania (1 + 4):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2010-08-08 23:33:31
ta gra to normalnie numer jeden dlatego dalem jej 1ke :]]
Gość
+0
2010-01-06 22:21:16
i co w tym fajnego wogole nie przypomina pinbala tworcy chcieli byc na sile oryginalni i to tyle
Gość
+0
2006-02-07 10:12:02
Grałem w to już wcześniej, beznadzieja. Dla mnie jedynym plusem jest to, ze mozna porzucac tym chlopkiem.

1