PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Redakcja
2
Pobierz:
Dodany: 2010-10-06
Artykuł: Redakcja

Może ktoś ją doceni
Ładne intro
Niedopracowana
Brak dźwięków
Dla cierpliwych
INFORMACJE
Gatunek: Ekonomiczne
Licencja: freeware
Data wydania: 2003
Pobrań: 669
Producent: Mr Handy
Wymagania sprzętowe:
Brak danych
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski Czeska wersja językowa Czeski
TAGI
INNE Z TEMATU

 

Fallout Tycoon

Fallout Tycoon Fallout Tycoon Fallout Tycoon
OCEŃ
Fallout Tycoon jak sama nazwa wskazuje, przenosi nas w dobrze znany świat Fallouta, jednak tym razem nie w roli człowieka herosa, ale człowieka konstruktora. Tak. Mamy do czynienia z budowaniem naszej społeczności. Jak każda gra z serii Tycoon, daje nam ona sporo możliwości.

 Fallout Tycoon różni się od innych siostrzanych produkcji terenem. Mamy tu do czynienia z postapokaliptycznym klimatem, zniszczonym wojnami, testami różnych śmiercionośnych substancji, zmutowanymi stworami, itp. Świat niczym ten znany ze Stalkera. Ale nie odbiegając od tematu. Mamy tutaj do dyspozycji spory teren, który możemy zagospodarować. Budując przede wszystkim domy, które są niezbędne do zwiększania ludności, które następnie łączymy drogami. Musimy dbać o naszych mieszkańców, by ci nie umierali. Budujemy szpitale, szkoły, itp. Trzeba ich także uzbrajać budując baraki, a także chronić budując różnego rodzaju działa. W takich grach zazwyczaj musimy wykonać pewne misje aby móc przechodzić do kolejnych etapów, w tej musimy zaspokajać potrzeby organizacji. Jest to dosyć męczące zważywszy na to, że zagrażają nam dodatkowo mutanci. Wielu fanów produkcji ekonomicznych z pewnością to zniechęci.

 Oprawa graficzna. Można by się przyczepić do wyglądu budynków, które zupełnie się od siebie nie różnią, nawet w mrocznym świecie moglibyśmy oczekiwać blasku światła. Sam interfejs jest dosyć problematyczny. Dźwięku w tej grze także nie użyczymy, bo jest ona go zupełnie pozbawiona. Jedynym plusem jest dosyć duży wybór budynków, a także edytor map. Ale tylko dlatego że jest. Chciałbym jeszcze wspomnieć o wstępnym intrze, które na tle gry wypada najlepiej.

 Podsumowując, nie jest to gra, którą mógłbym polecić, nawet dla fanów gier tycoon. Jest ona nieprzemyślana, niedopracowana i nawet jak na grę freeware zdecydowanie zbyt uboga. Jeśli jednak ktoś sięgnie po tę grę to radzę uzbroić się w cierpliwość, zrobić sobie kubek gorącej kawy i wrzucić lekką relaksacyjną muzyczkę.      

Może Ci się spodobają

Puzzle Craft TV Station Manager Fallout Shelter
KOMENTARZE

Wynik działania (2 + 0):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2011-04-21 10:02:01
cholera z kąt wziąść A N G I E L S K Ą wersje????
Gość
+1
2010-10-08 15:51:51
1. "Dźwięku w tej grze także nie użyczymy", chyba nie "uswiadczymy"

2. "Świat niczym ten znany ze Stalkera." zgoda, ale chyba przede wszystkim z serii Fallout, co zreszta dosc dobitnie sugeruje sam tytul

3. "(...) wspomnieć o wstępnym intrze", hmm a znasz jakies inne intra poza tymi na poczatku ? ;)
Gość
+1
2010-10-06 21:46:01
Recenzent popisał się wybitną nieznajomością języka angielskiego (barracks to nie baraki - radzę zastanowić się, co barak może mieć wspólnego z uzbrojeniem). A podany link prowadzi do czeskiej wersji gry (angielska do ściągnięcia na stronie producenta).

1