PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Redakcja
4
Pobierz:
Dodany: 2010-11-08
Artykuł: Redakcja

INFORMACJE
Gatunek: Bijatyki
Licencja: freeware
Data wydania: 2009
Pobrań: 1170
Producent: MDickie
Wymagania sprzętowe:
brak danych
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
TAGI
Autora: wrestling, bójka
INNE Z TEMATU

 

Federation Booker

Federation Booker Federation Booker Federation Booker
OCEŃ
FILM
Ciężki dzień w szkole albo z pracy? Masz wroga, którego stłukłbyś na kwaśne jabłko? A może po prostu musisz się gdzieś wyżyć, odprowadzić negatywne emocje? Najlepsze lekarstwo na każdą frustrację i nadmierną agresję to gry-bijatyki. „Federation Booker” to kolejna bezpłatna produkcja tego typu.

Zasady są banalnie proste – wybieramy przeciwników, wybieramy scenerię i wstępujemy na ring. Postacie, które można wybrać mają wiele cech, na które należy zwrócić uwagę zanim przystąpimy do gry. Warto zajrzeć do menu, żeby dowiedzieć się jak kierować postacią, ponieważ nawigacja (klawiatura + mysz + gamepad) może sprawiać początkowo trochę kłopotów. Poza tym dobrze jest zapoznać się ze wszystkimi możliwościami jakie daje gra – wbrew pozorom nie jest to tylko bezmyślna „nawalanka”.

Mamy do czynienia z dopracowaną estetycznie produkcją, zwłaszcza jak na aplikację bezpłatną. Niestety, nie można tego powiedzieć o interfejsie. Chociaż same możliwości gry są bardzo duże – można wybierać bohaterów, scenerię, stopień trudności itp. – poruszanie się po menu oraz sterowanie postaciami sprawia trochę problemów. Nie pomaga tutaj fakt, że w tym samym widoku mamy interaktywną grę oraz filmiki. Gracz sięgający po raz pierwszy po „Federation Booker” może mieć trochę kłopotów z połapaniem się w tym wszystkim. Oby to nie spowodowało waszej frustracji. Po przeskoczeniu tych drobnych przeszkód gra może dostarczyć wiele rozrywki i dać satysfakcję, zwłaszcza nałogowym wielbicielom „nawalanek”. Jeżeli zasmakujesz w tego typu rozrywce, możesz się bawić przez długie godziny napuszczając na siebie coraz to nowych przeciwników albo dbając o rozwój i popularność jednej, wybranej postaci.

Gra nie ma jakichś specjalnych wymagań jeżeli chodzi sprzęt. Grafika jest prosta, dwuwymiarowa, o niskiej rozdzielczości – nie odbiega pod tym względem od produkcji z sprzed dziesięciu, piętnastu lat. „Federation Booker” powinien bez problemu odpalić na każdym nowszym sprzęcie – zarówno laptopie jak i stacjonarnym pececie.

„Federation Booker” jest przeznaczona raczej dla pełnoletnich użytkowników. Przede wszystkim ze względu na nieograniczoną przemoc jakiej będziemy uczestnikami wchodząc na ring.

Może Ci się spodobają

Mind Arms Rumble Box Wrestling MPire 2008: Management Edition
KOMENTARZE

Wynik działania (5 + 2):

Regulamin
Gość:
behavior
+0
2014-01-12 08:12:53
Ja się nie zgadzam, ponieważ to jest dobra gierka i OK.
Gość
+0
2010-11-14 00:46:10
Troszkę ciężko uznać tą grę za freeware, skoro ściągana z oficjalnej strony Mata Dickiego jest ona w wersji ograniczonej czasowo...
Drwal13PL
+0
2010-11-08 10:16:13
No zawsze klasyki są fajne, tym bardziej "Federation Booker" i "Federation Wrestling".

1