PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Eugen
3
Pobierz:
Dodany: 2008-01-23
Artykuł: Eugen

sympatyczna grafika
różnorodność przeciwników
proste sterowanie
za krótka
INFORMACJE
Gatunek: Zręcznościowe
Licencja: freeware
Data wydania: 2007
Pobrań: 267
Producent: Jesse Venbrux
Dystrybutor: Jesse Venbrux
Wymagania sprzętowe:
brak danych
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

Frozzd

Frozzd Frozzd Frozzd
OCEŃ
Kiedy podczas podróży kosmicznych, na jednej z planet odnalazłeś tajemniczy list pokryty dziwnymi znakami, już czułeś, że szykuje się coś niespodziewanego. Wizyta na następnej planetce nie pozostawiła złudzeń. Małe, okrągłe, pomarańczowe stworzonka zwane Mubblisami i ich kraina są w niebezpieczeństwie. Czarny charakter, Frozzd, zamraża całą kosmiczną okolicę powodując wymieranie tego "rozkosznego" życia. Jak przystało na bohatera, musisz je uratować!

 Jeśli spodziewasz się pościgów czy ataków krwiożerczych bestii, muszę cię zmartwić. Twoją bronią będą latające nad tobą, niczym unoszące się nad, ekhm, nieczystościami, muchy, uwolnione Mubblisy. To one używają pocisków do rozmrażania pobratymców lub niszczące popleczników Frozzda. Od ciebie zależy jedynie kiedy to uczynią.

 Przemierzając niezbadane obszary kosmosu, natykasz się na skupiska zamrożonych ciał niebieskich. Chociaż są tylko kilka razy większe od ciebie, ich siła grawitacji nie pozwoli ci odlecieć w nicość, nieważne jak wysoko podskoczysz. Ważne jest, by robić to w odpowiednich miejscach, aby dostać się na sąsiednie skały. Z początku nie wiadomo, w którą stronę udać się najpierw, na szczęście utrata wszystkich podopiecznych nie kończy gry - można swobodnie rozpoczynać od nowa, bez straty punktów.

 Każda nowoodkryta gromada planet zawiera różne kształty skał i nowych przeciwników. Musisz przygotować się na stosowanie odmiennych taktyk. Na jednych wystarczy szybki szturm, na innych wymagana jest walka podjazdowa. Jedno jest pewne - wszystkich da się pokonać.

 Pod względem oprawy, nic nie mogę tej grze zarzucić. Jest ładnie narysowana, towarzysząca muzyczka doskonale wpasowuje się w radosny klimat ratowania pomarańczowych stworzeń. Nic dziwnego, że Frozzd zwyciężył w zimowym konkursie 2007 r. organizowanym przez YoYo Games, w której nagrodą główną było $1000. Jedynym minusem, jakiego odnalazłem jest długość (a ponoć to się nie liczy). Udało mi się ukończyć grę w niecałą godzinę i to bez większego trudu. Wielka szkoda, bo to bardzo interesujący, choć wzorowany na Mario Galaxy, pomysł. Jak na razie można się przy nim dobrze bawić, ale krótko.

Może Ci się spodobają

Highway Pursuit Armageddon V Christmas Crisis
KOMENTARZE

Wynik działania (2 + 0):

Regulamin
Gość:
darkeye32
+0
2008-01-23 09:28:11
Żadnych plusów? Albo coś się pomyliło, albo ta gra nie jest warta downloadu

1