PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Eugen
3
Pobierz:
Dodany: 2007-01-08
Artykuł: Eugen

pomysłowe plansze
połączenie zręczności z myśleniem
rozdzielczość!
INFORMACJE
Gatunek: Zręcznościowe
Licencja: freeware
Data wydania: 2006
Pobrań: 700
Producent: Lazrael
Wymagania sprzętowe:
brak danych
Dodatkowe opcje:
, Rekordy online
Język:
INNE Z TEMATU

 

Poyo

Poyo
OCEŃ
Od czasu Jumper Two nie grałem w grę, która nie dość, że pobudza moje szare komórki to wymaga małpiej wręcz zręczności. A wszystko dlatego, że chociaż sterowanie ogranicza się do kilku klawiszy, tylko prawidłowe operowanie nimi pozwoli na przejście etapu. Ale po kolei.  Poyo jest mieszkańcem piekua. Piekuo jest tak dziwacznym i niewyraźnym miejscem, że postanowił się z niego wynieść. Nie jest to zadanie proste, bowiem właz przenoszący do innego wymiaru znajduje się na samym dole jego czeluści. Dotrzeć tam może tylko silny, zwinny i sprytny osobnik. I właśnie na takiego Poyo kandyduje z Twoją pomocą.  Charakterystyczną umiejętnością tytułowego stworka jest przemieszczanie się w podprzestrzeni. Tym szybkim ruchem potrafi przechodzić przez niektóre ściany, a na pewno pokonywać odległości niedostępne w normalnym skoku. Problem w tym, że w dalszych etapach, wykonanie podskoku, przemieszczenia i ominięcia śmiertelnych pułapek wymaga takiej synchronizacji, jaka potrzebna jest do zagrania skomplikowanego utworu na pianinie.  Poyo to wyśmienita gra dla osób cierpliwych i wytrwałych. Jedną planszę można próbować przechodzić kilkadziesiąt razy. Jeszcze trudniejsze mogą się okazać "bossowie" w każdym dziesiątym etapie. Ich pokonanie pozwala przejść do następnego świata o odmiennych krajobrazach i elementach. Trzeba być szybszym i zręczniejszym niż poprzednio. Jeżeli ten krótki opis was nie zniechęcił i nie przeraża was mała rozdzielczość ekranu, nie wahajcie się!

Może Ci się spodobają

Musisz Papierek Kasować Moorfrosch XS Bzzz!
KOMENTARZE

Wynik działania (10 + 7):

Regulamin
Gość:
skorotrzeba..
+0
2013-08-01 05:01:19
to ja dodam do recenzji [-] brak downloadu na stronie.
Gość
+0
2007-01-09 22:29:55
Boska gra! Co prawda przeszedłem ją już 2 miesiące temu, ale chyba będę musiał do niej wrócić... Nie ma nic lepszego od freeware'owych platformówek ;) . Nawet te przereklamowane Doomy 3 i Half Lajfy 2 suxują w porówaniu z grami takimi jak Poyo :D A Poyo ma fajny klimacik, i świetną muzykę w intrze ;)
Gość
+0
2007-01-09 21:39:46
Co to znaczy "Piekuo"? [To taki trik - w oryginale jest "Netherwurld", a "netherworld" to piekło (dosł. niższy świat) :) ~Guardian]
Gość
+0
2007-01-08 22:09:28
Myślałem, że lepsza ta gierka będzie, z taką rozdzielczością to chyba z lupą trzeba grać. Brąz jak nic

1