PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Eugen
3
Pobierz:
Dodany: 2007-02-28
Artykuł: Eugen

pomysł
niektóre plansze są zbyt duże
INFORMACJE
Gatunek: Zręcznościowe
Licencja: freeware
Data wydania: 2006
Pobrań: 1463
Producent: Digipen
Wymagania sprzętowe:
brak danych
Dodatkowe opcje:
Kilku graczy przy 1 komputerze, Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

Gelatin Joe

Gelatin Joe Gelatin Joe Gelatin Joe
OCEŃ
Każdy może być bohaterem platformówki. Ludziki, stworki, nawet kwadraciki, a po zobaczeniu Gisha, wiedziałem, że mogę się spodziewać wszystkiego. Dlatego żelatynowy Joe nie był dla mnie zaskoczeniem, a nawet zachęcił do pokierowania jego losem i wypełnienia misji - uratowania świata przed desaturacją (wyblaknięciem).  Joe - sporych rozmiarów kulka - potrafi wchłaniać kolory i wykorzystywać je w sposób umożliwiający przejście każdej kolejnej krainy. Zielony pozwala skakać, czerwony to amunicja, niebieski wystrzela Joe jak z armaty. Co ciekawe, zależnie od ilości "połkniętego" koloru, nasz bohater zmienia barwę, ale ma to znaczenie jedynie estetyczne.  Plansze są coraz większe i bardziej skomplikowane. Pojawiają się nowe elementy, których działanie z powodu braku samouczka trzeba samemu odkrywać. Na szczęście nie jest to nic trudnego, a porozstawiane w newralgicznych punktach tabliczki pomagają Joe "postawić kolejny krok".  Oprawa audiowizualna nie jest rewelacyjna, jednak nie razi niedoróbkami i po prostu jest traktowana jako tło. Gracz może skupić się na główkowaniu jak przejść dalszą część, bo umiejętne posługiwanie się klawiszami to tylko połowa sukcesu. Dodatkowym elementem zwiększającym atrakcyjność Gelatin Joe jest możliwość zabawy w dwie osoby na jednym komputerze w "łapanie" kolorów. Tu z kolei liczy się jedynie refleks, a więc może to gwarantować niezły ubaw.

Może Ci się spodobają

The Hacky Sack Game Pocket Tanks B-Clopd 3D
KOMENTARZE

Wynik działania (3 + 8):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2007-03-13 15:30:17
Za dużo waży....
Gość
+0
2007-03-03 12:57:56
Naprawdę spox! A tryb 2 graczy wymiata, gram z bratem i po prostu WYMIATA! Polecam bardzo! Złoto za tryb 2 graczy :)
Gość
+0
2007-02-28 22:31:18
lamigloweczka, spoko gierka kulka mogla by lulac troche szybciej ale powiem ze ostatnio fajne geirki si pojawily na VG w tym i Gelatin Joe
Gość
+0
2007-02-28 15:09:41
Aaa, więc to z CDA... A już myślałem, że to błąd i zamieściliście tę samą grę dwa razy :D Tak czy owak grałem w tę grę dosyć dawno ale nie przypadła mi do gustu. Daję srebro za sam pomysł.
Gość
+0
2007-02-28 11:16:13
Niedawno pisali o tym w CDA. Nawet niezłe, ale fakt, że niektóre levele są za duże.

1