PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Kola256
5
Pobierz:
Dodany: 2007-05-10
Artykuł: Kola256

grafika
ponad 100 gotowych układów klocków w dwóch trybach gry
INFORMACJE
Gatunek: Logiczne
Licencja: freeware
Data wydania: 2005
Pobrań: 2450
Producent: Gametop
Wymagania sprzętowe:
brak danych
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
TAGI
INNE Z TEMATU

 

Great Mahjongg

Great Mahjongg Great Mahjongg Great Mahjongg
OCEŃ
"Mahjongg" jako podgatunek gier logicznych wciąż się rozwija. Charakterystyczną domeną tego typu produkcji o statusie shareware jest obecność fabuły, elementu przygodowego, czyli czegoś co niejako zachęca gracza do odkrywania kolejnych poziomów. Raz jest to wycieczka po najciekawszych zakątkach świata, innym razem podróż przez annały historii Starożytnych Chin. Do czego zmierzam? Otóż Great Mahjongg jest bodaj jedyną grą freeware, posiadającą element przygodowy (skromny, ale przynajmniej obecny).

 Zadanie gracza polega na podróżowaniu przez kraj z tajemniczym, smoczym jajem w poszukiwaniu mądrości, które wzmocnią owe jajo i spowodują ostatecznie wyklucie się smoka. Poradzenie sobie z każdym kolejnym układem powoduje przemieszczanie się coraz dalej wzdłuż kraju, co zmniejsza czas pozostały do wyklucia się małego gada. Fabuła nie jest może porywająca, ale sama rozgrywka całkiem pasjonująca. Osoby chcące sobie pograć w mahjongg bez żadnej odgórnej motywacji mogą wybrać Classic Mode, gdzie czeka aż 86 różnych układów klocków. Jeżeli ta ilość wyda się Graczowi zbyt mała, może skorzystać z edytora układów, za pośrednictwem którego można samemu stworzyć dodatkowe układy klocków wedle własnego uznania.

 Mocną stroną gry jest dobra oprawa audiowizualna, która z pewnością uprzyjemnia zabawę. Muzyka sama w sobie może się jednak szybko znudzić. Na szczęście można ją wyłączyć i posłuchać własnych ulubionych dźwięków. Jedynym poważnym minusem w Great Mahjongg jest brak możliwości przetasowywania klocków w momencie gdy nie mamy już żadnych ruchów. Niestety, w takiej sytuacji musimy rozpoczynać dany poziom od nowa. Tytuł gry bardzo dobrze oddaje poziom zaawansowania i grywalności w tej produkcji. Niewątpliwie jest to najlepszy, darmowy mahjongg, który można na chwilą obecną znaleźć w Internecie. Polecam.

Może Ci się spodobają

Logical Pack 1 Aerial Mahjong Pushover
KOMENTARZE

Wynik działania (1 + 2):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2007-05-13 15:12:52
Może napisz instrukcję do tego :P
Gość
+0
2007-05-10 19:42:32
A ten tylko te mahjonggi i mahjonggi... :P

1