PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Jan Giemza
4
Pobierz:
Dodany: 2012-12-31
Artykuł: Jan Giemza

wciąga
spodoba się twojej dziewczynie
tobie też
to "tylko" zabijacz czasu
INFORMACJE
Gatunek: Logiczne
Licencja: komercyjna
Data wydania: 2012
Pobrań: 63
Wymagania sprzętowe:
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

Pudding Monsters HD

Pudding Monsters HD Pudding Monsters HD Pudding Monsters HD
OCEŃ

 

Argh! ZeptoLab znowu to zrobiło! A mianowicie: kolejną prześliczną, supersłodką grę, od której nie sposób się oderwać.

 

Jasne, zielonego stworka z Cut the Rope długo nic nie przebije, ale i kolorowe galaretki z wielkim okiem też mają swój urok.

 

Gra jest bardzo prosta do ogarnięcia. Naszym celem jest połączenie wszystkich małych galaretek w jednego wielkiego Galaretkowego Potwora. Problem polega na tym, że galaretki są bardzo śliskie i kiedy nimi poruszysz, wypadną z planszy, o ile po drodze nie natrafią na żadną przeszkodę albo inną galaretkę.

 

Sprawę komplikuje fakt, że stworki występują w różnych wersjach kolorystycznych o odmiennych – nazwijmy to – zdolnościach specjalnych. Jedne zostawiają za sobą kleisty śluz, inne są sprzężone ze sobą, co oznacza, że poruszając jedną galaretką, wprawiasz w ruch też pozostałe.

 

Na razie to gra raczej na godzinę, chyba że zależy ci na wymaksowaniu wszystkich poziomów. Twórcy obiecują jednak dodawanie nowej, bezpłatnej zawartości co kilka tygodni. W ciągu paru miesięcy gra powinna więc rozrosnąć się tak jak wspomniane wcześniej Cut the Rope.

 

Pudding Monsters to kolejna solidna produkcja ze studia ZeptoLab. Nie ma się co oszukiwać: nie jest to żaden przełom w grach, co najwyżej porządna rzemieślnicza robota, ale widząc jednooką galaretkę, nie mogę powstrzymać uśmiechu. I z niecierpliwością czekam na więcej.


Może Ci się spodobają

Logi-gun Mystic Balloon aXiebal Winter
KOMENTARZE

Wynik działania (0 + 3):

Regulamin
Gość: