PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Snake
4
Pobierz:
Dodany: 2007-05-06
Artykuł: Snake

dość nietuzinkowa
przy dłuższych posiedzeniach nudzi
INFORMACJE
Gatunek: Zręcznościowe
Licencja: shareware
Data wydania: 2007
Pobrań: 873
Producent: Amaranth Games
Wymagania sprzętowe:
Procesor 800 MHz, pamięć 256 MB
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

Grimm's Hatchery

Grimm's Hatchery Grimm's Hatchery Grimm's Hatchery
OCEŃ
Pewien potężny władca odszedł w niepamięć, ale pozostawił po sobie dwóch spadkobierców - ciebie i twojego krnąbrnego brata. Jak łatwo się domyślić to właśnie mu przypadł cały spadek, a ty jesteś zmuszony żyć z plebsem. Ale to jeszcze nic straconego! Zaczynasz z jednym zwierzakiem i jeśli uda ci się rozkręcić dochodowy biznes i zarobić, bagatela, 300 000 dolców w 80 dni, spadek będzie twój. Nic bardziej prostego!

 Mamy więc jakąś historyjkę, motywację, więc czas zabrać się do roboty. Opisywana tu produkcja jest dość podobna do całkiem niezłego Chicken Chase, więc jeśli ktoś się wcześniej zapoznał z kurczakami to jako taki obraz już ma. Tym razem będziemy hodować przeróżne magiczne (tak jest!) stworzenia, a za zarobione pieniądze zakupimy lekarstwa, paszę, a nawet lepszą broń do walki z drapieżnikami gustującymi w naszych podopiecznych. Wszystkie nasze zwierzaki znoszą jajka, które możemy albo sprzedać, spróbować coś z nich wyhodować (szansa wynosi jakieś 20-30%), albo stworzyć całkiem nowy gatunek. Jeden dzień czasu gry trwa całe? 40 sekund. To czas, w którym możemy zarabiać, żeby potem sprzedać nasze dobra lub wykonać questy (dostarcz koło, wyhoduj złotą gęś itp.), bez których niemożliwe byłoby odblokowanie dostępu do nowych części miasta ? przypominam, że zaczynamy w plebsie, a nawet zwykła klasa robocza niechętnie będzie nas oglądać. Zarówno dźwięk, jak i video stoją na poziomie niewiele ponad przeciętnym (ręcznie rysowane tła mają swój urok, ale "to już nie to") ? trudno więc mi ocenić oprawę na minus lub plus. Niemal tak trudno, jak jednoznacznie zaklasyfikować tę grę. Mamy tu elementy ekonomiczne, zręcznościowe, a nawet - w bardzo małym stopniu - RPG.

 Reasumując, Grimm's Hatchery to całkiem przednia, stosunkowo nietuzinkowa gra, która z pewnością wciągnie cię swoją magią, jeśli tylko jej na to pozwolisz. Jeśli nie ? żałuj. :)

Może Ci się spodobają

AWOL - A Wasting of Life Monster Park Madness Super Dostawca
KOMENTARZE

Wynik działania (6 + 9):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2007-05-07 11:18:01
Wielki hicior ostatnio. Na BigFish było top-sellerem przez kilka tygodni. Ale mnie jakoś nie przekonuje... dla mnie trochę nudą wieje.
Gość
+0
2007-05-06 13:05:47
Kliknąć na napis Winsows :x?
Gość
+0
2007-05-06 11:33:08
Eee... Kliknąć na download?
Gość
+0
2007-05-06 11:06:37
Musi być fajna ale jak ją sciągnąć?

1