PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Eugen
2
Pobierz:
Dodany: 2008-03-26
Artykuł: Eugen

pomysł
wyczerpujący readme.html ;-)
tylko 10 poziomów
INFORMACJE
Gatunek: Logiczne
Licencja: freeware
Data wydania: 2001
Pobrań: 316
Producent: Compile
Wymagania sprzętowe:
100 MHz, 16 MB RAM
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Japońska wersja językowa Japoński Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

Guru Logi Champ

Guru Logi Champ Guru Logi Champ Guru Logi Champ
OCEŃ
Po ostatnim wysiłku intelektualnym, jakim był dla mnie Defcon, postanowiłem zabrać się za coś mniej wymagającego. Niestety, zwyciężyło zamiłowanie do poruszania szarymi komórkami połączone z dynamiczną rozgrywką. Z otchłani internetu wyciągnąłem Guru Logi Champ.

 Tytuł ten w podstawowej wersji został wydany na GBA, co nie przeszkadza, żeby fragment zaprezentować użytkownikom komputerów osobistych. Zadanie jest proste - należy ułożyć pokazane wzory przy użyciu emitera klocków. Strzałka w górę powoduje materializację elementu, w dół, jego zniknięcie. Żeby ułatwić sprawę, planszę można obracać o 90 stopni. Zresztą, tylko w ten sposób można ukończyć każdą z dziesięciu udostępnionych.

 Chociaż przygotowanych etapów jest tak mało i do ich rozwiązania potrzeba od kilku do kilkunastu minut, rywalizować można czasem rozwiązania. Szkoda tylko, że wyniki nie są dostępne on-line, co znacznie podniosłoby ich wartość. Grafika oraz efekty dźwiękowe są żywcem wyciągnięte z konsoli, więc jej użytkownicy powinni poczuć odpowiedni klimat. Niestety, większość napisów, włącznie z menu jest po japońsku co anglojęzycznej Europie, a w tym także i Polsce, może sprawić sporo problemów przy odkrywaniu bardziej \"schowanych\" ustawień. Na szczęście do samej gry można dotrzeć bez problemu - sprawdźcie jak szybko wam pójdzie.

Może Ci się spodobają

RotoCube Deflektor X4 Blood Ties
KOMENTARZE

Wynik działania (9 + 6):

Regulamin
Gość: